promocja bnp paribas filmowa netflix canal+ 3
|

Canal+ z Netflix za darmo przez pół roku (wartość 534 zł) po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + 200 zł w ramach Mastercard Bezcenne Chwile!

PROMOCJA TRWA DO: 31.12.2023r.

Ciekawa oferta od BNP Paribas dla wszystkich, którzy lubią dobre filmy i seriale! Tym razem po założeniu konta osobistego i spełnieniu prostych warunków otrzymamy półroczny dostęp do platformy Canal+ Online z Netflix o wartości aż 534 zł! Warunki oferty „Pełno wrażeń z Kartą Filmową Banku BNP Paribas” są naprawdę bardzo proste. W ramach promocji przewidziano 10 000 promocyjnych wniosków.

Dodatkowo możemy też zyskać 200 zł w formie punktów wymiennych na bony w programie Mastercard Bezcenne Chwile (m.in. Empik, Circle K).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas od 1.10.2022 ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 31.12.2023. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę „Visa Filmową”.

Zgodnie z regulaminem, w celu spełnienia warunków oferty, rachunek otwieramy poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna). Najlepiej jest więc od razu zacząć wypełniać wniosek na telefonie i potem z formularza przejść do aplikacji mobilnej.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier wraz z umową. Kartę musimy aktywować maksymalnie w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (dostęp do Canal+ z Netflix na 3 miesiące) otrzymamy, jeśli aktywujemy kartę w regulaminowym czasie i wykonamy nią min. 4 płatności na dowolne kwoty do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

Druga część premii

Drugą część premii (kolejne 3 miesiące dostępu do Canal+ z Netflix) otrzymamy, jeśli spełnimy warunki opisane powyżej oraz w drugim miesiącu następującym po miesiącu założenia konta:

  • Wykonamy 4 płatności kartą na dowolne kwoty
  • Zapewnimy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł (łącznie)

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu głównie o zakładach bukmacherskich, brokerach ubezpieczeniowych i instytucjach finansowych. Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Szczegółowa lista wykluczonych płatności znajduje się w regulaminie promocji (z wyszczególnionymi kodami MCC).

Terminy odbioru nagród

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Kody dostępowe do Canal+ z Netflix zostaną wysłane w numer telefonu (poprzez wiadomość SMS) każdorazowo w ciągu 5 dni roboczych po wysłaniu powiadomienia o ich przyznaniu (czyli jeśli informację otrzymamy np. 11. grudnia – kod dostępowy przyjdzie do nas do 18. grudnia (liczą się tylko dni robocze).

Otrzymane kody promocyjne będą ważne do 31 grudnia 2024. Będziemy mogli je zrealizować poprzez dedykowaną stronę operatora.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Konkurs: Wyjazd do Hollywood dla dwóch osób!

W ramach oferty możemy także wziąć udział w dedykowanym konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd do Hollywood dla dwóch osób, a także wiele innych nagród, jak np. wizyty na planie filmu lub serialu czy też projektory filmowe. Warto skorzystać i dać sobie szansę na wygraną!

W promocji rejestrujemy się przy wypełnianiu początkowego formularza promocji. Będziemy musieli dodatkowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Dodatkowe 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Trwa także dodatkowa oferta Mastercard, w ramach której po zarejestrowaniu karty debetowej BNP Paribas w programie Mastercard Bezcenne Chwile i spełnieniu prostych warunków otrzymamy dodatkowe 200 zł w bonach (m.in. do Circle K i Empik). Kartę rejestrujemy w bankowości internetowej BNP Paribas klikając kolejno: Moje Finanse => Karty => Bezcenne Chwile => Zarejestruj się). Każdy, kto wcześniej nie rejestrował karty BNP Paribas w ramach programu Mastercard może skorzystać z tej oferty!

Co trzeba zrobić potem, by otrzymać premię? Wystarczy w ciągu 30 dni od dnia rejestracji karty w programie wykonać min. 5 transakcji z wykorzystaniem portfela cyfrowego* na łączną kwotę min. 500 zł. Wykluczonych jest tutaj kilka rodzajów transakcji, m.in. zakłady bukmacherskie, apteki, bary, drogerie czy zakup kart podarunkowych. Najbezpieczniej będzie po prostu zapłacić w sklepach spożywczych czy np. za paliwo.

*Portfelem cyfrowym jest dla banku jeden z następujących: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Firbit Pay, Swatch Pay, Xiaomi Pay.

Pula tych nagród również jest ograniczona! Wynosi tylko 15 000 zestawów po 16 000 punktów, co wcale nie jest dużo biorąc pod uwagę, iż oferta dotyczy większości klientów BNP Paribas!

Nagroda trafi do nas poprzez naliczenie 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Będziemy mogli je wymienić na bony o łącznej wartości 200 zł, np. bony na paliwo do Circle K czy też do Empik. Punkty są ważne przez 6 miesięcy (tyle mamy czasu na wymianę punktów na bony).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji – październik 2023

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji – listopad 2023

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji – grudzień 2023


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta „Visa Filmowa”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin sprzedaży premiowej „Pełno wrażeń z Kartą Filmową Banku BNP Paribas”

Regulamin Konkursu “Przygoda jak z filmu”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

2 komentarze

    1. Witamy!
      Oczywiście! Wykluczenie obejmuje tylko posiadaczy konta osobistego, także śmiało można skorzystać z promocji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *