ekonto możliwości mbank 13-17 premia 110 promocja
|

Zyskaj 110 zł w bonach do Żabki z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17!

PROMOCJA TRWA DO: 28.02.2024r.

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie mBank oferuje specjalne konto, które przeznaczone jest dla osób w wieku 13-17 lat – eKonto możliwości. W trwającej promocji oprócz darmowego rachunku otrzymamy także atrakcyjną premię 110 zł w formie bonów do Żabki! W sam raz na drobne zakupy!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji z premią mogą skorzystać osoby w wieku 13-17 lat, które nie posiadały wcześniej rachunku w mBanku. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otwarcie konta poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o otwarcie konta wraz z kartą debetową.

Do promocji możemy przystąpić do 28.02.2024r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak wygląda proces założenia rachunku?

Podczas wnioskowania konieczny będzie dokument potwierdzający Twoją tożsamość. W przypadku osób poniżej 18 lat może być to na przykład legitymacja szkolna. Dla niepełnoletnich potrzebna będzie także zgoda rodzica lub opiekuna prawnego do zawarcia umowy. Przy podpisywaniu umowy w obecności kuriera konieczna będzie wtedy także obecność rodzica lub opiekuna prawnego. Rodzic nie może także otworzyć tego rachunku sam, bez obecności dziecka.

Podczas wnioskowania o konto konieczne będzie także wyrażenie zgody na przystąpienie do programu mOkazje (program zniżkowy banku, gdzie dostępne będą także nagrody w formie bonów do Żabki).

Zgarnij 110 zł

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć tytułową premię? Pierwszą część premii (2 razy po 20 zł w bonach do Żabki) otrzymamy, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonamy następujące czynności:

  • Zapłacimy min. 5 razy telefonem (BLIK zbliżeniowy/ Google Pay/ Apple Pay)
  • Utrzymamy min. 20 zł na otwartym celu oszczędnościowym w bankowości internetowej

Za spełnienie każdego z tych warunków otrzymamy 20 zł w bonach do Żabki (2 x 20 zł) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Ale to jeszcze nie wszystko. Jeśli spełnimy oba powyższe warunki, otrzymamy w tym samym terminie kolejne 70 zł w bonach (20 zł + 20 zł + 30 zł)!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Łącznie otrzymamy 4 bony po 20 zł oraz 1 bon na kwotę 30 zł. Pojawią się one w zakładce mOkazje w bankowości internetowej i mobilnej. Co ważne, każdy z bonów musimy wykorzystać jednorazowo. Otrzymane kody będą ważne do 31 stycznia 2025r.

Cel oszczędnościowy – Twój sposób na oszczędzanie!

Jako jeden z warunków powyżej pojawia się zgromadzenie min. 20 zł na otwartym celu oszczędnościowym. Założymy go w bankowości internetowej w bardzo prosty sposób.

Ciekawą funkcją jest także oszczędzanie w ramach Moje Cele w formie wirtualnej skarbonki. Po każdej transakcji poprzez zaokrąglenie kwoty w górę zbierają się kolejne złotówki, które powiększają saldo naszych wypracowanych oszczędności! Możemy na przykład wybrać opcję, aby końcówki transakcji były zaokrąglane do pełnych wielokrotności 10 zł. To pozwoli nam szybko zbierać gotówkę na swój cel! Oczywiście odłożone pieniądze możemy w dowolnym momencie wypłacić.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji 13-17 – październik 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji 13-17 – listopad 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji 13-17 – grudzień 2023


eKonto możliwości 13-17 – co masz za 0 zł?

eKonto możliwości to świetny rachunek dla osób młodych, które zaczynają korzystać z bankowości. Nie trzeba się martwić o żadne opłaty, nawet jeśli nie będziemy korzystać z rachunku. Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, podobnie jak utrzymanie karty debetowej do rachunku – i to bezwarunkowo. Bank nie pobiera również prowizji za płatności BLIK czy przelewy internetowe, a do tego wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są całkowicie darmowe!

Warto wspomnieć, iż podczas składania wniosku o konto możemy wybrać kartę z dowolną grafiką. To świetny sposób na personalizację tak ważnej rzeczy w życiu jaką jest pierwsza karta bankomatowa! W ramach rachunku możemy oczywiście także korzystać z wygodnych przelewów na numer telefonu, bardzo popularnych zwłaszcza wśród młodych.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin Promocji – „Z mBankiem możesz zyskać więcej II”

Nota prawna

Tabela Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *