promocja karty kredytowej citibank 990
|

WOW! 990 zł po założeniu karty kredytowej Citibank i spełnieniu najprostszych warunków od wielu miesięcy! Okazja!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia została nieco zmniejszona, jednak warunki konieczne do spełnienia zostały znacznie uproszczone! Do zgarnięcia jest aż 990 zł, z czego aż 693 zł w gotówce! Kolejne 297 zł odbierzemy w punktach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych np. na bony do Allegro, Circle K czy Empik. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku, bo okres karencji jest śmiesznie krótki (marzec 2023)! Polecam także zapoznanie się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 400 zł w gotówce. Łącznie to aż 1390zł łatwej premii!

Warto podkreślić, że w celu zgarnięcia maksymalnej premii w wysokości 990 zł należy wykonać transakcje (na przestrzeni kilku miesięcy) na łączną kwotę minimum… 990 zł! To 100% zwrotu! Takiej oferty od Citibank jeszcze nie było! Do tego karta kredytowa będzie dla nas całkowicie darmowa!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.03.2023. Posiadanie konta osobistego w Citibank nie wyklucza z udziału w promocji karty kredytowej. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Ilość promocyjnych umów jest limitowana – tylko 990! Warto spieszyć się z podjęciem decyzji o udziale w promocji! Planowo oferta trwa do 30.11.2023.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

W ciągu 10 dni od złożenia wniosku o kartę konieczne będzie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Dokumenty przesyłamy za pomocą specjalnej strony banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską. Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

Jakie warunki muszę spełnić – pierwsze 297 zł

Po otrzymaniu karty przez Pocztę Polską musimy ją aktywować w aplikacji Citi Mobile oraz zalogować się do aplikacji mobilnej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. W tym czasie konieczna będzie także rejestracja w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez tą stronę internetową.

W celu otrzymania 23.760 punktów wymiennych na bony o łącznej wartości 297 zł konieczne będzie jeszcze wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 99 zł w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu założenia karty kredytowej. W ciągu 30 dni od spełniania warunków otrzymamy wiadomość o przyznaniu nagrody w bankowości elektronicznej Citibank. Następnie w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości zostaną naliczone punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty po pojawieniu się na stronie programu będą ważne przez 9 miesięcy.

Jakie warunki muszę spełnić – kolejne 693 zł

Czas na crème de la crème, czyli 693 zł w gotówce. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? Wystarczy płacić miesięcznie kartą kredytową wydając 99 zł w kolejnych 7 miesiącach. Otrzymamy za to 7 razy po 99 zł (za spełnienie warunków w każdym miesiącu odrębnie).

Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu! Co ważne, nie będą zaliczone transakcje zwrócone (jeśli np. dokonaliśmy zwrotu jakiegoś towaru w sklepie).

Każdorazowo premia wpłynie na nasz rachunek karty kredytowej, spłacając zadłużenie lub też nadpłacając naszą kartę.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – październik 2023

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – listopad 2023


Kiedy otrzymam premię?

Informacje o przyznawaniu nam kolejnych nagród będą pojawiać się w naszej bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie w ciągu 30 dni otrzymasz przelew lub też doładowanie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (w przypadku pierwszej części promocji).

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 23,15%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 990 zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji karta kredytowa Citibank przez cały pierwszy rok jest całkowicie darmowa! Po roku sprawdźmy aktualne warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie karty. Obecnie opłata ta standardowo wynosi 12 zł i możemy jej uniknąć, jeśli wykonamy transakcje na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Jesień z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *