Odbierz rekordowe 645 zł w gotówce i bonach po założeniu konta osobistego w BNP Paribas!
|

Odbierz rekordowe 645 zł w gotówce i bonach po założeniu konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najnowsza oferta od BNP Paribas! Tym razem otrzymamy aż 445 zł w gotówce po założeniu konta osobistego! Warunki oferty „Przytul promocję” są naprawdę bardzo proste. W ramach oferty przewidziano 3000 promocyjnych wniosków. Dodatkowo możemy też zyskać 200 zł w formie punktów wymiennych na bony w programie Mastercard Bezcenne Chwile (m. in. Empik, Circle K).

Pierwsze 135 zł otrzymamy za samo podpisanie umowy wraz z kartą oraz nadanie PINu oraz zrobienie jednej transakcji BLIK!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 05.11.2023. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć także poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier. Kartę musimy aktywować maksymalnie do 20.11.2023.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (135 zł w gotówce) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty maksymalnie do 20.11.2023. Konieczne będzie także wykonanie min. 1 transakcji BLIK do 30.11.2023.

Druga część premii

155 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w grudniu 2023:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 600 zł
  • Wykonamy min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą, każda w kwocie min. 60 zł.

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu głównie o zakładach bukmacherskich, brokerach ubezpieczeniowych i instytucjach finansowych (wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Przelewy BLIK na telefon wliczają się!

Trzecia część premii

Kolejne 155 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki konieczne do otrzymania pierwszych 155 zł oraz w styczniu 2024 spełnimy ponownie te same warunki:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 600 zł
  • Wykonamy min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą, każda w kwocie min. 60 zł.

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 22. grudnia 2023, 26. stycznia 2024 oraz 26. lutego 2024. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na pierwszą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii (otrzymaną do 22. grudnia), będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. grudnia). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Trwa także dodatkowa oferta Mastercard, w ramach której po zarejestrowaniu karty debetowej w programie Mastercard Bezcenne Chwile i spełnieniu prostych warunków otrzymamy dodatkowe 200 zł w bonach (m.in. do Circle K i Empik). Kartę rejestrujemy w bankowości internetowej BNP Paribas klikając kolejno: Moje Finanse => Karty => Bezcenne Chwile => Zarejestruj się). Każdy, kto wcześniej nie rejestrował karty BNP Paribas w ramach programu Mastercard może skorzystać z tej oferty!

Co trzeba zrobić potem, by otrzymać premię? Wystarczy w ciągu 30 dni od dnia rejestracji karty w programie wykonać min. 5 transakcji z wykorzystaniem portfela cyfrowego* na łączną kwotę min. 500 zł. Wykluczonych jest tutaj kilka rodzajów transakcji, m.in. zakłady bukmacherskie, apteki, bary, drogerie czy zakup kart podarunkowych. Najbezpieczniej będzie po prostu zapłacić w sklepach spożywczych czy np. za paliwo.

*Portfelem cyfrowym jest dla banku jeden z następujących: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Firbit Pay, Swatch Pay, Xiaomi Pay.

Pula tych nagród również jest ograniczona! Wynosi tylko 15 000 zestawów po 16 000 punktów, co wcale nie jest dużo biorąc pod uwagę, iż oferta dotyczy większości klientów BNP Paribas!

Nagroda trafi do nas poprzez naliczenie 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Będziemy mogli je wymienić na bony o łącznej wartości 200 zł, np. bony na paliwo do Circle K czy też do Empik. Punkty są ważne przez 6 miesięcy (tyle mamy czasu na wymianę punktów na bony).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Przytul promocję”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *