promocja citibank karta kredytowa tablet samsung 2
|

Odbierz tablet Samsung Galaxy Tab A7 o wartości 699 zł po założeniu karty kredytowej Citibank + 400 zł z kontem osobistym!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citi możemy odebrać atrakcyjny tablet. Tym razem warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą), a tablet, który otrzymamy to Samsung T220 Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB Wifi, którego wartość przez Citibank wyceniana jest na 699 zł.

Promocja posiada ograniczoną pulę wniosków. Oferta trwa regulaminowo do 31.12.2023, ale warto się więc spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z promocji! Jest JEDYNIE 250 promocyjnych umów. To bardzo niewiele! Z pewnością limit może wyczerpać się przed czasem!

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank, dzięki której zgarniecie łatwe 400zł w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.01.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na ujawnienia tajemnicy bankowej (spokojnie – chodzi tylko o to, aby bank mógł udostępnić nasze dane do wysyłki nagrody firmie przewozowej).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy aktywować kartę najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, a następnie przez dwa pierwsze pełne miesiące kalendarzowe (następujące po miesiącu założenia karty) wykonywać transakcje na kwotę łączną min. 1000 zł miesięcznie. Jeśli spłacimy zadłużenie w terminie podanym na comiesięcznym wyciągu, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Następnie bank nada do nas przesyłkę z tabletem Samsung T220 Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB Wifi w kolorze szarym (nie ma możliwości wyboru koloru) w ciągu 45 dni – zazwyczaj jest to dużo szybciej.

Na tablet masz standardowe 24 miesiące gwarancji udzielonej przez producenta.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 23,15%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie tablet Samsung Galaxy Tab A7 możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22! 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych w październiku 2023


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową pod warunkiem wykonywania nią w pierwszym roku transakcji na kwotę min. 1200 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12 zł. To i tak niewiele, biorąc pod uwagę wartość tabletu. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu telefonu stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Karta kredytowa z tabletem Samsung T220 Galaxy A7 Lite 3/32GB Wifi”

Załącznik do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *