konto millennium 360 promocja 500 4
|

Znów dostępne! 500 zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360° + 6,5% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium po przerwie powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360° z najwyższą oferowaną jak dotąd premią! Do zgarnięcia jest 400 zł w formie gotówki oraz 100 zł w formie vouchera (do wyboru Biedronka, Carrefour i Pyszne.pl) na bardzo prostych warunkach!

Oferowane Konto Millennium 360° to świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) posiadam od lat! Dodatkowo możemy także skorzystać z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego – 6,5% do kwoty 100.000 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2020r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto z kartą debetową Mastercard poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Banku Millennium (także firm współpracujących) poprzez email oraz telefon. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na świadczenie usług przez Millennium Goodie Sp. z o.o. (świetne oferty zniżek na zakupy, dzięki którym zyskałem setki złotych).

Promocja trwa do 30.11.2023r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet! W ofercie obowiązuje limit 30.000 wniosków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak wygląda założenie Konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową Mastercard możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam),
  • Poprzez selfie (foto weryfikację) – musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon.

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

W przypadku otwarcia konta przez internet konieczna będzie wizyta w oddziale w celu złożenia wzoru podpisu już po założeniu konta online (w późniejszym czasie).

Pierwsze 100 zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 100 zł w formie vouchera? Musimy do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta aktywować aplikację mobilną banku i zalogować się do niej oraz odrębnie min. 1 raz zalogować się do bankowości elektronicznej na komputerze. Oprócz tego konieczne będzie jeszcze wykonanie co najmniej 5 płatności kartą debetową Mastercard na łączną kwotę min. 360 zł (także do końca miesiące następującego po miesiącu założenia konta).

Informację o przyznaniu vouchera 100 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymamy w aplikacji mobilnej Millennium do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Będziemy mogli wtedy wybrać nagrodę (voucher do Biedronki, Carrefour lub Pyszne.pl). Bon można odebrać do 29.02.2024 dla kont otwartych w październiku lub do 31.03.2024 dla kont otwartych w listopadzie.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kolejne 400 zł do odbioru!

Kolejne 400 zł (lub 200 zł) zyskamy, jeśli przez 3 miesiące począwszy od drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założeniu konta:

  • wykonamy min. 5 płatności kartą debetową Mastercard na łączną kwotę min. 360 zł,
  • zapewnimy wpływy z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium na konto w wysokości min. 1000 zł (alternatywnie może być też z innych źródeł, jednak premia zostanie zredukowana wtedy z 400 zł do 200 zł)
  • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi.

Kolejne 400 zł (lub 200 zł) zostanie przelane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ważne info! Jeśli zakładaliśmy konto przez internet, w celu otrzymania drugiej części premii koniecznie udajmy się do oddziału banku. Po co? Musimy złożyć wzór podpisu i udostępnić swój dokument tożsamości (warunek konieczny do otrzymania drugiej części premii). Musimy to zrobić do końca lutego 2024 jeśli otworzymy konto w październiku 2023 lub do końca marca 2024 jeśli otworzymy konto w listopadzie 2023.

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

Szczegóły dotyczące terminów oferty, w zależności od miesiąca, w którym założycie konto znajdują się w przygotowanych specjalnie dla Was terminarzach promocji!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

To naprawdę takie proste?!

Tak! W skrócie – wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej Millennium na komputerze oraz przez 4 miesiące z rzędu wykonywać 5 płatności kartą debetową Mastercard na kwotę łączną min. 360 zł, logować się do aplikacji mobilnej i przelewać na swoje konto 1000 zł z odpowiedniego źródła, aby otrzymać łącznie 500zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2023


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w grudniu, powyższe warunki musimy spełnić w listopadzie. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 6,5% do 100 000zł na okres 90 dni. Warto skorzystać, by choć trochę podgonić inflację! Co ważne, w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania, konieczne jest wykonywanie min. 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie zostanie obniżone do 3,5%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Promocja ze smakiem! 500 zł z kontem i kartą Mastercard”

Cennik Usług – Prowizje i opłaty

Cennik Usług – Cennik usług


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...

 

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *