raiffeisen digital bank - promocja konto osobiste
|

50% cashback w nowym banku Raiffeisen Digital Bank + BEZWARUNKOWO darmowe konto + oszczędzaj na 8%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowy gracz na polskim rynku bankowym! Raiffeisen Digital Bank oferuje cashback w wysokości 50% oraz rekordowe jak na dzisiejsze warunki 8% na koncie oszczędnościowym! Łączna premia w ramach zwrotów za płatności to aż 300 zł, a warunki promocji są bardzo proste do spełnienia.

Raiffeisen Digital Bank – co to za bank?

Pamiętacie Raiffeisen Polbank, który jeszcze kilka lat temu działał na polskim rynku? Został on przejęty przez BNP Paribas, natomiast teraz Raiffeisen wraca do polski jako Raiffeisen Digital Bank. Jest to podmiot austriacki, działający w Polsce w oparciu o europejski paszport bankowy (na podobnej zasadzie jak Inbank, w którym można założyć najpopularniejszą lokatę bez konta). Sam Raiffeisen Digital Bank jest częścią grupy Raiffeisen Bank International – jednej z wiodących grup bankowych w Europie Środkowo- Wschodniej.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Link otwórz koniecznie na smartfonie!

Co ważne, depozyty w tym banku są chronione do kwoty równowartości 100.000 EUR na podobnej zasadzie jak wszystkie depozyty w klasycznych polskich bankach z tą różnicą, iż mamy tutaj gwarancję Österreichische Raiffeisen-Sicherungseinrichtung eGen, czyli austriackiego odpowiednika naszego rodzimego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Działalność banku w Polsce jest nadzorowana przez polską Komisję Nadzoru Finansowego.

Bank posiada pełną obsługę w języku polskim (również infolinia) i jest typowym bankiem mobilnym. Wszystko mamy w aplikacji, również kartę – jest to karta mobilna, do konta nie jest wydawana klasyczna karta plastikowa – nie ma takiej potrzeby. Dzięki takiej optymalizacji prowadzenie konta, użytkowanie karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów są bezwarunkowo darmowe!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy są nowymi klientami Raiffeisen Digital Bank. Z racji tego, iż jest to nowy podmiot bankowy na polskim rynku – większość z nas spełni ten warunek promocji! Założenie konta rozpoczynamy od dedykowanej strony promocji – konieczne będzie otwarcie linka z użyciem smartfona. Następnie pobieramy aplikację mobilną banku i składamy wniosek o darmowy rachunek z 50% cashback!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Link otwórz koniecznie na smartfonie!

50% cashback za płatności kartą

Tak wysokich zwrotów za płatności kartą jeszcze nie widziałem, a opisuję promocje bankowe od wielu lat. Raiffeisen Digital Bank zwróci nam 50% wartości transakcji, jeśli wykonamy min. 3 płatności w internecie o wartości min. 50 zł każda. Dodatkowo konieczne będzie wystawienie oceny w aplikacji banku dla minimum trzech różnych sprzedawców w ramach wbudowanej w aplikacji banku usługi Pay&Rate (ocena sprzedawcy może być oczywiście pozytywna lub negatywna). Warunki te musimy spełnić do 30.11.2023.

Jak łatwo policzyć, w celu osiągnięcia maksymalnego zwrotu w wysokości 300 zł, należy wydać min. 600 zł.

Czy wszystkie transakcje będą zaliczone?

Bank wyklucza część transakcji kartą, m. in. wypłaty w bankomatach, przelewy między rachunkami, przekazy pieniężne czy usługi bukmacherskie. Wszystkie standardowe płatności w sklepach i na stacjach paliw będą bez problemu zaliczone!

Wypłata premii 300 zł

Bank wypłaci nam premię do 15.12.2023. W promocji obowiązuje pula 2000 uczestników. Raiffeisen Digital Bank zaznacza, że promocja ulegnie automatycznemu rozwiązaniu jeśli zostanie osiągnięty limit nagród. To pozwala nam wnioskować, że póki oferta jest aktywna – spieszmy się z niej korzystać!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Link otwórz koniecznie na smartfonie!

Aż 8% na koncie oszczędnościowym

Bank na ten moment oferuje rekordowe 8% do kwoty aż 200.000 zł na koncie oszczędnościowym (obecnie oferta obowiązuje do końca roku). Możemy w ramach tego subkonta wpłacać i wypłacać środki bez limitów i opłat.

Co ważne, obowiązuje nas wyższy niż w Polsce podatek od zysków kapitałowych. W Polsce wynosi on 19% i zwany jest podatkiem Belki, natomiast w Austrii wynosi on 25%. Możemy go w dość prosty sposób uniknąć, a tak naprawdę obniżyć do poziomu podatku polskiego (19%). Należy w tym celu wypełnić druk IS-QU1, następnie przedłożyć go w polskim Urzędzie Skarbowym i przesłać do Raiffeisen Digital Bank. Pytanie tylko, czy ta gra jest warta zachodu (różnica w zysku po przeliczeniu to około 0,59%).

Jeśli posiadamy już konto osobiste w Raiffeisen Digital Bank, możemy złożyć wniosek o otwarcie promocyjnego konta oszczędnościowego poprzez dedykowaną stronę promocji (link otwórz koniecznie na smartfonie).

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE RAIFFEISEN DIGITAL BANK

Link otwórz koniecznie na smartfonie!

Czy konto w Raiffeisen Digital Bank jest darmowe?

Zdecydowanie TAK! Nie zapłacimy nic za prowadzenie konta, użytkowanie karty wirtualnej Visa Gold oraz wypłaty zbliżeniowe z bankomatów. Jeśli przestaniemy użytkować rachunek – zgodnie z aktualną tabelą opłat i prowizji nie poniesiemy żadnych kosztów z tym związanych.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Promocja Cashback z Pay&Rate

Raiffeisen Digital Bank – Dokument dotyczący opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

2 komentarze

  1. Czy warunki uzyskania bonusu się łączą? Tzn., czy każda z trzech ocenianych transakcji musi być za no najmniej 50 zł? Czy warunki się jednak nie łączą, tzn. wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 600 zł, zakupy u co najmniej trzech różnych sprzedawców za 50 zł i ocenić co najmniej trzech różnych sprzedawców?

    1. Możemy ocenić trzech dowolnych sprzedawców, nie muszą to być te transakcje na min. 50 zł. Jednak w praktyce pewnie w przypadku większości użytkowników to się pokryje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *