konto dla dziecka santander
|

Jeszcze więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 600 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł! Bonus składa się z dwóch części: 50 zł  formie bonu Allegro dla rodzica oraz 100 zł w formie gotówki dla dziecka! Dodatkowo po założeniu konta dla dorosłego zgarniemy łatwe 650 zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci w wieku 7-17 lat, których to dzieci nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska. Promocja trwa do 19.11.2023 lub do wyczerpania puli 1000 wniosków.

Założenie konta dla dziecka

Przed założeniem konta dla dziecka konieczne będzie otwarcie konta dla dorosłego poprzez dedykowaną stronę promocji. To jednak duża korzyść, ponieważ zyskać możemy oprócz 150 zł za rachunek dla dziecka dodatkowe 650 zł za konto dla dorosłego!

Aby otworzyć konto dla dziecka w bankowości elektronicznej Santander klikamy kolejno: „Oferta banku” i „Konto dla dziecka i nastolatka”. Do otwarcia konta dla dziecka potrzebować będziemy jego dowód osobisty lub paszport (w przypadku dziecka poniżej do 13 lat).

W celu otrzymania nagrody 100 zł za konto dla dziecka konieczne będzie wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz EKK (elektroniczny kanał kontaktu). Jeśli zakładaliśmy ostatnio konto w Santander – najprawdopodobniej zgody te mamy wyrażone (jednak warto to sprawdzić). Następnie do 19.11.2023 konieczne będzie zarejestrowanie się na stronie promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki są konieczne do spełnienia?

Pierwsze 50 zł w formie bonu Allegro otrzymamy, jeśli do 19.11.2023 złożymy poprzez naszą bankowość internetową wniosek o konto dla dziecka (7-12 lat) lub nastolatka (13-17 lat) wraz kartą Dopasowaną. Konieczne będzie także do 26.11.2023 zasilenie konta dziecka kwotą min. 50 zł. Podczas wnioskowania konieczne będzie wyrażenie wszystkich zgód marketingowych dla dziecka lub nastolatka.

Warunki konieczne do otrzymania drugiego bonusu (100 zł w gotówce) po założeniu konta dla dziecka będą się różnić w zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko. I tak:

W przypadku dziecka w wieku 7-12 lat konieczne będzie:

– do 5.12.2023 wykonanie przez dziecko min. 5 płatności kartą wydaną do konta dziecka.

W przypadku dziecka w wieku 13-17 lat z kolei konieczne będzie:

– do 5.12.2023 wykonanie min. 5 płatności kartą wydaną do konta dziecka (lub BLIK) oraz min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej dziecka przez dziecko (swoim loginem i hasłem).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Odbiór vouchera 50 zł i premii 100 zł

Po spełnieniu powyższych warunków wydanie nagród nastąpi do 17.12.2023. Voucher 50 zł do Allegro Santander prześle SMSem poprzez bankowość elektroniczną rodzica, natomiast 100 zł w formie gotówki trafi na konto dziecka/ nastolatka.

W promocji obowiązuje limit 1000 promocyjnych wniosków! Informacja o ewentualnym wyczerpaniu puli pojawi się na stronie promocji.

Czy konto dla dziecka w Santander jest darmowe?

Prowadzenie rachunku dla dziecka jest zawsze całkowicie darmowe. Dla dziecka 7-12 lat karta debetowa do rachunku będzie bezpłatna bez konieczności spełniania żadnych warunków. Z kolei w przypadku dzieci w wieku 13-17 lat karta będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania nią min. 1 płatności miesięcznie (lub BLIK) – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł. Co ważne, wszystkie wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach są darmowe!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Do 150 zł ekstra za konto Santander dla dziecka lub nastolatka”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *