promocja konto santander premia 650
|

Kolejny REKORD! Aż 650 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem karencji + 150 zł za konto dla dziecka + 300 zł zwrotu za rachunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Listopadowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest najwyższa od wielu miesięcy (650 zł), a do tego (tak jak ostatnio) został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia dla byłych klientów. Na cóż… zapowiada się, że będzie to hit listopada!

Otóż wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się rekordową gwarantowaną premią 650 zł, z czego aż 550 zł otrzymamy w gotówce oraz 100 zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Biedronka, Zalando). W kolejnej edycji bank jeszcze bardziej uprościł warunki zdobycia premii!

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300 zł rocznie.

Bank proponuje także promocyjnie oprocentowaną Lokatę Dla Ciebie – 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł!

Jeśli posiadamy dziecko w wieku 7-17 lat – za założenie konta dla niego możemy zyskać kolejne 150 zł!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: 5J6HB3

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka

Aż 650 zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 650 zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Zyskaj do 500 zł z kontem” (500 zł w gotówce)

– „50 zł z Kantorem Santander” (50 zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja 6” (100zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Cinema City – w tym przypadku zamiast 100zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowanej konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.01.2021r. To znaczne skrócenie okresu karencji (wykluczenia) dla byłych klientów banku korzystających z poprzednich promocji względem poprzednich edycji oferty (o prawie 2 lata) – w końcu!

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Wybieramy kartę VISA.

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 30.11.2023. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.12.2023.

150 zł po otwarciu

Pierwszą część premii (150 zł) otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie w grudniu 2023 oraz w styczniu 2024 (w każdym z tych miesięcy z osobna) musimy:

 • Zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander.
 • Wykonać płatności kartą VISA lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się) w sklepie lub internecie na łączną kwotę min. 300 zł

UWAGA! Minimalna ilość płatności do odbioru premii końcowej (200 zł) to 10 płatności (czyli musimy wykonać co najmniej 10 płatności kartą VISA na kwotę min. 300 zł łącznie)

Do 29 lutego 2024 otrzymamy w zamian 150 zł.

150 zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (150 zł) są także bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w każdym z dwóch kolejnych miesięcy (luty, marzec):

 • Zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander.
 • Zapewnić wpływ na konto w kwocie:
  • min. 1000 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • jeśli nie mamy ukończonych 26 lat – nie musimy zapewniać żadnego wpływu
 • Wykonać płatności kartą VISA lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się) w sklepie lub internecie na łączną kwotę min. 300 zł

UWAGA! Minimalna ilość płatności do odbioru premii końcowej (200 zł) to 10 płatności (czyli musimy wykonać co najmniej 10 płatności kartą VISA na kwotę min. 300 zł łącznie)

W kwestii wpływu – może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku. Do 30 kwietnia 2024 otrzymamy za spełnienie powyższych warunków kolejne 150 zł w gotówce!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: 5J6HB3

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka

200 zł – trzecia część premii

Premię końcową (kolejne 200 zł) otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w każdym z miesięcy: grudzień, styczeń, luty, marzec wykonamy min. 10 płatności kartą VISA lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie są uwzględniane).

Premię 200 zł otrzymamy do 30 kwietnia 2024.

Tak jak wcześniej wspomniałem, zamiennie do transakcji kartą możemy wykonywać także transakcje BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się). Z kolei w celu spełnienia warunków programu poleceń – konieczne będzie wydanie 300 zł tylko i wyłącznie kartą (szczegóły poniżej).

Dodatkowe 100 zł z programu poleceń

Po założeniu konta w bankowości elektronicznej w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 100 zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: VZBFCL

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię. Co istotne, datą przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o konto. Warto zwrócić na to uwagę, bo jeśli zbyt późno wpiszemy kod polecenia w bankowości elektronicznej może się okazać, że będziemy mieli na przykład tylko 3 dni na spełnienie warunków. Także im szybciej – tym lepiej.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

 • 100 zł do Biedronki,
 • 100 zł do Zalando,
 • 100 zł do RTV EURO AGD,
 • 100 zł do Decathlon,
 • 4 bilety do kina Cinema City.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka

Dodatkowy bonus 50 zł za transakcje walutowe

Dostępna jest także dodatkowa promocja w ramach Kantoru Santander, przeznaczona dla nowych klientów. Możemy zgarnąć dodatkowe 50 zł, jeśli zdecydujemy się na przetestowanie kantoru walutowego. W celu odbioru premii konieczna będzie wymiana min. 50 jednostek waluty w ramach odrębnie otwartego w bankowości elektronicznej rachunku Konto24 walutowe (USD, EUR, GBP lub CHF) za pomocą Kantoru Santander do 30 grudnia 2023. W tej ofercie obowiązuje ograniczona pula promocyjnych wniosków – tylko 1000 sztuk!

Przelew 50 zł otrzymamy do 31 stycznia 2024.

Prowadzenie konta walutowego jest darmowe pod warunkiem utrzymania na nim min. 20 jednostek monetarnych – np. 20 EUR (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 10 zł miesięcznie). Najlepiej będzie więc zachować walutę na przyszłość – to się może przydać.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2023


Czy Konto Santander jest darmowe?

Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300zł, aby Konto Santander było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6 zł za kartę i 9 zł za konto). Osoby do 26 r.ż. mogą wykonać tylko jedną dowolną transakcję, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5 zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300 zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Santander. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to dodatkowa oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300 zł rocznie!

Dodatkowo Santander proponuje także promocyjną Lokatę Dla Ciebie – oprocentowanie 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł! Oferta zdecydowanie godna uwagi!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj do 500 zł z kontem”

Regulamin promocji „50 zł z Kantorem Santander”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 6”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *