promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600
|

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w Douglas! Warunki promocji są bardzo proste i polegają na wykonywaniu płatności kartą.

Oferta trwa regulaminowo do 29.02.2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.07.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie w późniejszym czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Należy w pierwszej kolejności aktywować kartę poprzez serwis bankowości mobilnej Citi Mobile.

200 zł premii w gotówce

Następnie, aby odebrać 200 zł premii gotówkowej, konieczne będzie wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą na dowolną kwotę w perfumerii Douglas (stacjonarnie lub internetowo) za pomocą karty kredytowej Citibank najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia karty kredytowej.

400 zł w formie voucherów do Douglas

Z kolei aby odebrać 2 vouchery do perfumerii Douglas o wartości 200 zł każdy należy w drugim, trzecim, czwartym i piątym miesiącu następującym po miesiącu założenia karty kredytowej wykonywać w każdym z wymienionych miesięcy min. 5 transakcji kartą.

Kolejne vouchery (2 razy po 200 zł) będą do nas trafiały za spełnienie warunków odpowiednio w drugim i trzecim oraz czwartym i piątym miesiącu po miesiącu założenia karty kredytowej.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informacja o przyznaniu nagrody gotówkowej w wysokości 200 zł zostanie udostępniona poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków dotyczących tej części premii (czyli po miesiącu, w którym wykonamy transakcję w Douglas). 200 zł zostanie przelane w ciągu 30 dni od otrzymania tej informacji na nasz rachunek karty kredytowej – spłacając tym samym część naszego zadłużenia lub odnotowując nadpłatę na karcie.

Informacje o przyznaniu e-kart do perfumerii Douglas zostaną nam udostępnione do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, również poprzez bankowość elektroniczną. Następnie również w ciągu 30 dni od otrzymania tej informacji zostaną przekazane e-kody. E-kody są ważne bezterminowo i są jednorazowe (niewykorzystana część przepada – nie można płacić kilka razy tym samym bonem). Bony będziemy mogli wykorzystać stacjonarnie lub internetowo.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 24,67%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie nagrody o wartości 600 zł możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych w grudniu 2023

Harmonogram – dla umów podpisanych w styczniu 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w lutym 2024


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową Citibank World Mastercard pod warunkiem wykonywania nią transakcji na kwotę min. 1500 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 18 zł. Natomiast w ramach oferty w tej promocji Citibank zwalnia z opłat za kartę kredytową Citibank World Mastercard przez pierwsze 12 miesięcy!

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii i voucherów stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Twoje zakupy w Douglas z Kartą Kredytową Citibank”

Załącznik do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *