promocja konto santander premia 600
|

Aż 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem karencji + 150 zł po założeniu konta dla dziecka + 300 zł zwrotu za rachunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najnowsza, grudniowo- styczniowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego (tak jak ostatnio) został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia dla byłych klientów.

Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 600 zł, z czego aż 500 zł otrzymamy w gotówce oraz 100 zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Biedronka, Zalando). W tej edycji ponownie warunki oferty są bardzo proste do spełnienia!

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300 zł rocznie.

Bank proponuje także promocyjnie oprocentowaną Lokatę Dla Ciebie – 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł!

Dodatkowo w obecnej promocji możemy także zyskać 150 zł po założeniu konta dla dziecka w wieku 7-17.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: 5J6HB3

Aż 600 zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 600 zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Zyskaj do 500 zł z kontem” (500 zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja 6” (100 zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Cinema City – w tym przypadku zamiast 100 zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowaną konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.01.2021r. To znaczne skrócenie okresu karencji (wykluczenia) dla byłych klientów banku względem poprzednich edycji oferty (o prawie 2 lata) – w końcu!

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy w przyszłości skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (cykliczne promocje operatora Mastercard).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 31.01.2024. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.01.2024, jeśli wniosek o otwarcie rachunku złożymy w grudniu 2023 lub do 10.02.2024, jeśli wniosek złożymy w styczniu 2024.

150 zł po otwarciu

Pierwszą część premii (150 zł) otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie w styczniu i lutym 2024 (dla wniosków złożonych w grudniu) lub w lutym i marcu 2024 (dla wniosków złożonych w styczniu 2024) –  w każdym z tych miesięcy z osobna musimy:

 • Wykonać płatności kartą lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się) w sklepie lub internecie na łączną kwotę min. 300 zł

UWAGA! Minimalna ilość płatności do odbioru premii końcowej (200 zł) to 10 płatności (czyli musimy wykonać co najmniej 10 płatności kartą na kwotę min. 300 zł łącznie)

Do 31 marca 2024 (dla wniosków złożonych w grudniu 2023) lub do 30 kwietnia 2024 (dla wniosków złożonych w styczniu 2024) otrzymamy w zamian 150 zł.

150 zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (150 zł) są także bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w każdym z dwóch kolejnych miesięcy (w marcu i kwietniu 2024 dla wniosków złożonych w grudniu 2023 lub w kwietniu i maju 2024 dla wniosków złożonych w styczniu 2024):

 • Zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander.
 • Zapewnić wpływ na konto w kwocie:
  • min. 1000 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • jeśli nie mamy ukończonych 26 lat – nie musimy zapewniać żadnego wpływu
 • Wykonać płatności kartą lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się) w sklepie lub internecie na łączną kwotę min. 300 zł

UWAGA! Minimalna ilość płatności do odbioru premii końcowej (200 zł) to 10 płatności (czyli musimy wykonać co najmniej 10 płatności kartą na kwotę min. 300 zł łącznie)

W kwestii wpływu – może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku. Do 31 maja 2024 (dla wniosków wysłanych w grudniu 2023) lub do 30 czerwca 2024 (dla wniosków wysłanych w styczniu 2024) otrzymamy za spełnienie powyższych warunków kolejne 150 zł w gotówce!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: 5J6HB3

200 zł – trzecia część premii

Premię końcową (kolejne 200 zł) otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w okresie od stycznia do kwietnia 2024 (dla wniosków wysłanych w grudniu 2023) lub od lutego do maja 2024 (dla wniosków wysłanych w styczniu 2024) wykonamy min. 10 płatności kartą VISA lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie są uwzględniane).

Premię 200 zł otrzymamy do 31 maja 2024 (dla wniosków wysłanych w grudniu 2023) lub do 30 czerwca 2024 (dla wniosków wysłanych w styczniu 2024).

Tak jak wcześniej wspomniałem, zamiennie do transakcji kartą możemy wykonywać także transakcje BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się). Z kolei w celu spełnienia warunków programu poleceń – konieczne będzie wydanie 300 zł tylko i wyłącznie kartą (szczegóły poniżej).

Dodatkowe 100 zł z programu poleceń

Po założeniu konta w bankowości elektronicznej w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 100 zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: 5J6HB3

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię. Co istotne, datą przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o konto. Warto zwrócić na to uwagę, bo jeśli zbyt późno wpiszemy kod polecenia w bankowości elektronicznej może się okazać, że będziemy mieli na przykład tylko 3 dni na spełnienie warunków. Także im szybciej – tym lepiej.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

 • 100 zł do Biedronki,
 • 100 zł do Zalando,
 • 100 zł do RTV EURO AGD,
 • 100 zł do Decathlon,
 • 4 bilety do kina Cinema City.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: 5J6HB3


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2024


Czy Konto Santander jest darmowe?

Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300 zł, aby Konto Santander było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6 zł za kartę i 9 zł za konto). Osoby do 26 r.ż. mogą wykonać tylko jedną dowolną transakcję, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5 zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: 5J6HB3

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300 zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Santander. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to dodatkowa oferta Santander (maksymalnie 25 zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300 zł rocznie!

Dodatkowo Santander proponuje także promocyjną Lokatę Dla Ciebie – oprocentowanie 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł! Oferta zdecydowanie godna uwagi!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj do 500 zł z kontem”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 6”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

2 komentarze

 1. Czy w umowie jest jakis zapis o przystąpieniu do promocji? Dostałam na maila regulamin o przystąpieniu do programy poleceń natomiast nicnie odnośnie promocji za założenie konta

  1. Nic się nie martw 🙂 Wnioski składane przez internet poprzez nasz portal automatycznie biorą udział w promocji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *