promocja santander konto dla dziecka 7-17 2
|

150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 600 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł w gotówce! Dodatkowo po założeniu konta dla dorosłego zgarniemy łatwe 600 zł! Łącznie to aż 750 zł łatwej do zgarnięcia kasy!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci w wieku 7-17 lat, których to dzieci nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska. Promocja trwa do 29.02.2024.

Założenie konta dla dziecka

Przed założeniem konta dla dziecka konieczne będzie otwarcie konta dla dorosłego poprzez dedykowaną stronę promocji. To jednak duża korzyść, ponieważ zyskać możemy oprócz 150 zł za rachunek dla dziecka dodatkowe 600 zł za konto dla dorosłego!

Aby otworzyć konto dla dziecka w bankowości elektronicznej Santander klikamy kolejno: „Oferta banku” i „Konto dla dziecka i nastolatka”. Do otwarcia konta dla dziecka potrzebować będziemy jego dowód osobisty lub paszport (w przypadku dziecka poniżej do 13 lat).

W celu otrzymania nagrody 150 zł za konto dla dziecka konieczne będzie wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz EKK (elektroniczny kanał kontaktu). Jeśli zakładaliśmy ostatnio konto w Santander – najprawdopodobniej zgody te mamy wyrażone (jednak warto to sprawdzić). Następnie do 29.02.2024 konieczne będzie zarejestrowanie się na stronie promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki są konieczne do spełnienia?

Premię otrzymamy, jeśli do 29.02.2024 złożymy poprzez naszą bankowość internetową wniosek o konto dla dziecka (7-12 lat) lub nastolatka (13-17 lat) wraz kartą Dopasowaną oraz zarejestrujemy się w ofercie na stronie promocji.

W przypadku konta dla dziecka w wieku 13-17 lat będziemy wnioskować także o dostęp do bankowości elektronicznej Santander Online. Podczas wnioskowania konieczne będzie wyrażenie wszystkich zgód marketingowych dla dziecka lub nastolatka.

Kolejne warunki po założeniu konta dla dziecka będą się różnić w zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko. I tak:

W przypadku dziecka w wieku 7-12 lat konieczne będzie do 17.03.2024:

– wykonanie przez dziecko min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka.

W przypadku dziecka w wieku 13-17 lat z kolei konieczne będzie do 17.03.2024:

– wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka (lub BLIK),

– min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej dziecka przez dziecko (swoim loginem i hasłem).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka!

Odbiór nagrody 150 zł

Po spełnieniu powyższych warunków wypłata nagrody nastąpi do 31.03.2024. Przelew 150 zł trafi na konto dziecka/ nastolatka.

Czy konto dla dziecka w Santander jest darmowe?

Prowadzenie rachunku dla dziecka jest zawsze całkowicie darmowe. Dla dziecka 7-12 lat karta debetowa do rachunku będzie bezpłatna bez konieczności spełniania żadnych warunków. Z kolei w przypadku dzieci w wieku 13-17 lat karta będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania nią min. 1 płatności miesięcznie (lub BLIK) – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 8 zł. Co ważne, wszystkie wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów są darmowe!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Konto z kartą na ferie i 150 zł ekstra”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *