promocja alior bank konto jakże osobiste
|

Jeszcze raz! 500 zł po założeniu Konta Jakże Osobistego Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne!

PROMOCJA TRWA DO: 31.05.2024r.

Alior Bank w swojej nowej edycji promocji Konta Jakże Osobistego utrzymał bardzo wysoką premię pieniężną! Znów do odebrania jest aż 500 zł w gotówce!

Bank serwuje także garść innych korzyści, w tym zwrot za płatności mobilne aż do 240 zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Bank w okresie ostatnich 3 lat. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta Jakże Osobistego za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja trwa do 31.05.2024. Umowę o konto należy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową Mastercard. Ważne, abyśmy podczas wnioskowania o konto wyrazili zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (telefonicznie i elektronicznie). Mamy trzy sposoby na otwarcie rachunku – poprzez przelew weryfikacyjny, rozmowę wideo z konsultantem lub wizytę kuriera. Jeśli zdecydujemy się na wideoweryfikację – otrzymamy dodatkowe 50 zł premii!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jeśli link nie działa, a Twój Adblock jest aktywny – na czas wypełniania wniosku trzeba go wyłączyć!

Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy poprzez przelew weryfikacyjny – zwróćmy koniecznie uwagę na to, aby dane nadawcy i odbiorcy przelewu były identyczne (również adres).

Pierwsze 50 zł – wideoweryfikacja

Nagroda 50 zł za otwarcie konta poprzez wideoweryfikację (selfie) zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku (czyli otworzenia konta tym sposobem). Jeśli zdecydujemy się na inny sposób potwierdzenia tożsamości – ta część premii nas ominie.

450 zł od Alior – proste warunki do spełnienia!

W celu otrzymania kolejnych 450 zł należy przez pierwsze 9 pełnych miesięcy po otworzeniu konta spełniać następujące banalne warunki:

– zalogować się min. 1 raz miesięcznie do aplikacji mobilnej banku oraz

– w każdym z miesięcy wykonać min. 5 płatności kartą i/lub BLIK na dowolne kwoty oraz

– w każdym z miesięcy zasilić konto przelewami zewnętrznymi na kwotę min. 1000 zł

Możemy sobie przelać po prostu 1000 zł (lub wykonać kilka przelewów na łączną kwotę 1000 zł) z naszego konta w innym banku – wtedy warunek mamy spełniony.

W kwestii płatności – ważne, aby to były zwykłe płatności w sklepie (tak będzie najbezpieczniej, aby były one zaliczone). Wykluczone są bowiem transakcje specjalne oznaczone kodami MCC 4900, 4829, 6051, 6211, 6022, 4111, 8999 i 7995 (więcej o kodach MCC tutaj). Tak naprawdę jednak nie ma to większego znaczenia – zapłaćmy po prostu za bułki w sklepie 5 razy w miesiącu i warunek transakcyjności mamy spełniony.

Warunek ten zaczynamy spełniać od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (czyli dla umów podpisanych w lutym – warunki zaczynamy spełniać w marcu).

Za spełnienie powyższych warunków po każdym miesiącu Alior przeleje na nasze konto 50zł (w sumie 450 zł po 9 miesiącach), zawsze do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Wiele Korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Konto Jakże Osobiste oferuje możliwość włączenia dodatkowych korzyści, z których najciekawsze do wyboru to według mnie: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce, zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem (aż do 240 zł rocznie, maksymalnie 20 zł miesięcznie) oraz pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Włączenie dwóch dowolnych korzyści jest darmowe. Każda kolejna korzyść będzie nas kosztowała 3,50 zł miesięcznie.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2024


Czy Konto Jakże Osobiste jest darmowe?

Jeśli będziemy chcieli cieszyć się darmowym prowadzeniem Konta Jakże Osobistego, konieczne będzie comiesięczne zapewnienie jednorazowego wpływu na rachunek w Alior Bank w wysokości min. 1500 zł (w przeciwnym wypadku opłata 10 zł). Możemy po prostu przelać sobie 1500 zł z naszego konta w innym banku i od razu je przelać z powrotem. Dla osób do 26 r.ż. konto jest darmowe bezwarunkowo.

Koszt karty to miesięcznie 5 zł, jednak wystarczy wykonać w miesiącu transakcje na łączną kwotę min. 300 zł, aby plastik był darmowy.

Darmowe wypłaty mamy ze wszystkich bankomatów Alior. Pozostałe to koszt 2,5zł od wypłaty, chyba że skorzystamy z jednej z korzyści do konta (o których pisałem wyżej) i aktywujemy sobie darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce (lub za granicą!), do czego zachęcam.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin Sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja XI”

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *