promocja alior bank konto jakże osobiste 500 200
|

Jeszcze raz! 500 zł po założeniu Konta Jakże Osobistego Alior Bank + 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + oszczędzaj na 7%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Alior Bank w swojej nowej edycji promocji Konta Jakże Osobistego utrzymał bardzo wysoką premię pieniężną! Znów do odebrania jest aż 500 zł w gotówce! Dodatkowo w odrębnej ofercie Mastercard Bezcenne Chwile otrzymacie 200 zł w voucherach na zakupy! Łącznie to aż 700 zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

Bank serwuje także konto oszczędnościowe oprocentowane na 7%! Oprócz tego także garść innych korzyści, w tym zwrot za płatności mobilne aż do 240 zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Bank w okresie ostatnich 3 lat. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta Jakże Osobistego za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja trwa do 31.05.2024. Umowę o konto należy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową Mastercard. Ważne, abyśmy podczas wnioskowania o konto wyrazili zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (telefonicznie i elektronicznie). Mamy dwa sposoby na otwarcie rachunku – poprzez przelew weryfikacyjny lub Videoselfie (najprostsza i rekomendowana metoda). Jeśli zdecydujemy się na wideoweryfikację (Videoselfie) – otrzymamy dodatkowe 50 zł premii!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jeśli link nie działa, a Twój Adblock jest aktywny – na czas wypełniania wniosku trzeba go wyłączyć!

Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy poprzez przelew weryfikacyjny – zwróćmy koniecznie uwagę na to, aby dane nadawcy i odbiorcy przelewu były identyczne (również adres).

Pierwsze 50 zł – wideoweryfikacja

Nagroda 50 zł za otwarcie konta poprzez wideoweryfikację (selfie) zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku (czyli otworzenia konta tym sposobem). Jeśli zdecydujemy się na inny sposób potwierdzenia tożsamości – ta część premii nas ominie.

450 zł od Alior – proste warunki do spełnienia!

W celu otrzymania kolejnych 450 zł należy przez pierwsze 9 pełnych miesięcy po otworzeniu konta spełniać następujące banalne warunki:

– zalogować się min. 1 raz miesięcznie do aplikacji mobilnej banku oraz

– w każdym z miesięcy wykonać min. 5 płatności kartą i/lub BLIK na dowolne kwoty oraz

– w każdym z miesięcy zasilić konto przelewami zewnętrznymi na kwotę min. 1000 zł

Możemy sobie przelać po prostu 1000 zł (lub wykonać kilka przelewów na łączną kwotę 1000 zł) z naszego konta w innym banku – wtedy warunek mamy spełniony.

W kwestii płatności – ważne, aby to były zwykłe płatności w sklepie (tak będzie najbezpieczniej, aby były one zaliczone). Wykluczone są bowiem transakcje specjalne oznaczone kodami MCC 4900, 4829, 6051, 6211, 6022, 4111, 8999 i 7995 (więcej o kodach MCC tutaj). Tak naprawdę jednak nie ma to większego znaczenia – zapłaćmy po prostu za bułki w sklepie 5 razy w miesiącu i warunek transakcyjności mamy spełniony.

Warunek ten zaczynamy spełniać od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (czyli dla umów podpisanych w lutym – warunki zaczynamy spełniać w marcu).

Za spełnienie powyższych warunków po każdym miesiącu Alior przeleje na nasze konto 50zł (w sumie 450 zł po 9 miesiącach), zawsze do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Vouchery o wartości 200 zł – dla klientów Alior Banku – oferta dodatkowa

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100 zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) za rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach oferty „Shopping z Aliorem” oraz aktywność na koncie. Dodatkowy pakiet punktów (również 8000 pkt. o wartości 100 zł) otrzymamy, jeśli zdecydujemy się na aktywację usługi Alior Pay. Ta promocja trwa do 31.07.2024. Jeśli nie posiadaliśmy wcześniej zarejestrowanej w programie Mastercard Bezcenne Chwile żadnej karty Alior Banku – możemy wziąć w niej udział. Punkty są wymienne np. na bony na paliwo w Circle K lub też bony do Empik czy Allegro!

W ofercie obowiązuje limit maksymalnej ilości pakietów punktów – jest  13 500 nagród po 8000 punktów! Warto więc spieszyć się z decyzją o udziale w promocji! Informacja o ewentualnym wyczerpaniu się puli pojawi się na stronie banku co najmniej na jeden dzień przed zakończeniem oferty.

Co trzeba zrobić? Kartę po otrzymaniu rejestrujemy poprzez stronę Alior Bank (musimy to zrobić do 31.07.2024). Następnie również do 31.07.2024 konieczne będzie wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę min. 200 zł. Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy pierwszy pakiet 8000 pkt.

Kolejny pakiet 8000 pkt. otrzymamy, jeśli do 31.07.2024 zdecydujemy się na aktywowanie Alior Pay. To dodatkowa usługa odroczonych płatności, działająca jak limit kredytowy w karcie (jeśli uregulujesz należność bez opłat – obsługa płatności będzie darmowa – w przeciwnym wypadku obowiązuje RRSO 7,9% w skali roku dla spłaty w 11 ratach). Oprócz tego konieczne będzie także do 31.07.2024 wykonanie transakcji na kwotę min. 50 zł.

Punkty zostaną odnotowane maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od momentu spełnienia warunków danej części oferty, ale uwaga – są ważne tylko przez 3 miesiące, także w tym czasie trzeba koniecznie je wymienić na vouchery.

Wiele Korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Konto Jakże Osobiste oferuje możliwość włączenia dodatkowych korzyści, z których najciekawsze do wyboru to według mnie: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce, zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem (aż do 240 zł rocznie, maksymalnie 20 zł miesięcznie) oraz pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Włączenie dwóch dowolnych korzyści jest darmowe. Każda kolejna korzyść będzie nas kosztowała 3,50 zł miesięcznie.

Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 7% dla nowych środków do kwoty 100.000 zł na okres 4miesięcy. W celu utrzymywania takiego oprocentowania konieczne będzie wykonywanie 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie spada do 4,5%.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2024

Jeśli chcesz zyskać dodatkowe 200 zł – sprawdź powyżej warunki premii dodatkowej w ramach Mastercard Bezcenne Chwile!


Czy Konto Jakże Osobiste jest darmowe?

Jeśli będziemy chcieli cieszyć się darmowym prowadzeniem Konta Jakże Osobistego, konieczne będzie comiesięczne zapewnienie jednorazowego wpływu na rachunek w Alior Bank w wysokości min. 1500 zł (w przeciwnym wypadku opłata 10 zł). Możemy po prostu przelać sobie 1500 zł z naszego konta w innym banku i od razu je przelać z powrotem. Dla osób do 26 r.ż. konto jest darmowe bezwarunkowo.

Koszt karty to miesięcznie 5 zł, jednak wystarczy wykonać w miesiącu transakcje na łączną kwotę min. 300 zł, aby plastik był darmowy.

Darmowe wypłaty mamy ze wszystkich bankomatów Alior. Pozostałe to koszt 2,5zł od wypłaty, chyba że skorzystamy z jednej z korzyści do konta (o których pisałem wyżej) i aktywujemy sobie darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce (lub za granicą!), do czego zachęcam.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin Sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja XI”

Regulamin promocji “Shopping z Aliorem”

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Tabela Opłat i Prowizji

Tabela Opłat i Prowizji – limit kredytowy Alior Pay


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

4 komentarze

  1. Od ponad 30 lat jestem klientką banku Pekao SA, który obraca moimi pieniędzmi nie dając nic w zamian. Obecnie jestem emerytką. W tym roku spotkała mnie ze strony tego banku duża przykrość. Otóż bankomat nie wydał mi 200 zl, które na koncie zostały zaksięgowane jako wypłacone. Na infolinię dzwoniłam tuż po zdarzeniu, ale moja interwencja została potraktowana lekceważąco. Pani, która odebrała telefon zapewniała mnie ze bank zwróci mi tę nie wypłacona kwotę. Niestety, tak się nie stało, a moja reklamacja została załatwiona odmownie. Jak oni w tym banku, zarabiający na klientach krocie, się nie wstydzą potraktować mnie, od 30 lat wiernego klienta, jako zlodziejke czy wyłudzaczke. Jeszcze w tym miesiącu opuszczam ten bank choćby z tego względu, że bankomaty tego Banku nieustannie się psują, a obsługuje je jakaś firma zewnętrzna, prywatna. Podejrzewam że to oni przywłaszczyli superate wynikającą z nie wypłacenia mi owych 200 zl. Nie jest to duża kwota, ale prawdopodobne posądzenie mnie, ze próbuję wyłudzić od nich te pieniądze, bardzo zabolało.

    1. Pani Zofio, jest mi niezmiernie przykro, że spotkała Panią taka sytuacja. Niestety błędy zdarzają się w każdym banku i/lub bankomacie.
      Proponuję złożyć reklamację ponownie. Trzeba dochodzić swoich racji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *