promocja konto millennium 360 luty marzec 2024 4
|

Gwarantowane 500 zł premii w gotówce w nowej promocji Konta Millennium 360° + 200 zł z Kontem Junior + 6,25% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360° z najwyższą oferowaną jak dotąd premią! Do zgarnięcia jest 500 zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach!

Oferowane Konto Millennium 360° to świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) posiadam od lat! Przy okazji możemy także skorzystać z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego – 6,25% do kwoty 100.000 zł!

Dodatkowo możesz zyskać rekordowe 200 zł, jeśli założysz także dla swojego dziecka Konto Junior!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2020r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Banku Millennium (także firm współpracujących) poprzez email oraz telefon. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na świadczenie usług przez Millennium Goodie Sp. z o.o. (świetne oferty zniżek na zakupy, dzięki którym zyskałem setki złotych).

Promocja trwa do 4.04.2024r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet! W ofercie obowiązuje limit 10.000 wniosków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak wygląda założenie Konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową Mastercard możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam),
  • Poprzez selfie (foto weryfikację) – musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon.

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

W przypadku otwarcia konta przez internet konieczna będzie wizyta w oddziale w celu złożenia wzoru podpisu już po założeniu konta online (w późniejszym czasie).

Pierwsze 200 zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 200 zł? Musimy:

  • zapewnić wpływ 1000 zł na nowe konto w ciągu 14 dni od jego otwarcia.

Oprócz tego konieczne będą jeszcze do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta:

  • aktywacja i logowanie do aplikacji mobilnej
  • wykonanie co najmniej 5 płatności kartą debetową lub BLIKiem na łączną kwotę min. 360 zł

Premia 200 zł będzie wypłacona do 30 kwietnia 2024 (dla kont założonych w lutym 2024) lub analogicznie do 31 maja 2024 (dla kont założonych w marcu 2024) lub też analogicznie do 30 czerwca 2024 (dla konto założonych w kwietniu 2024).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kolejne 300 zł do odbioru!

Kolejne 300 zł (lub 100 zł) zyskamy, jeśli przez 3 miesiące począwszy od drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założeniu konta:

  • wykonamy min. 5 płatności kartą debetową lub BLIKiem na łączną kwotę min. 360 zł,
  • zapewnimy wpływy z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium na konto w wysokości min. 1000 zł (alternatywnie może być też z innych źródeł, jednak premia zostanie zredukowana wtedy z 300 zł do 100 zł)
  • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi.

Kolejne 300 zł (lub 100 zł) zostanie przelane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ważne info! Jeśli zakładaliśmy konto przez internet, w celu otrzymania drugiej części premii koniecznie udajmy się do oddziału banku. Po co? Musimy złożyć wzór podpisu i udostępnić swój dokument tożsamości (warunek konieczny do otrzymania drugiej części premii). Musimy to zrobić do końca czerwca 2024 jeśli otworzymy konto w lutym 2024 i analogicznie w miesiącu późniejszym jeśli konto otworzymy w miesiącu późniejszym niż luty.

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

Szczegóły dotyczące terminów oferty, w zależności od miesiąca, w którym założycie konto znajdują się w przygotowanych specjalnie dla Was terminarzach promocji!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

To naprawdę takie proste?!

Tak! W skrócie – wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej Millennium na komputerze oraz przez 4 miesiące z rzędu wykonywać 5 płatności kartą debetową Mastercard na kwotę łączną min. 360 zł, logować się do aplikacji mobilnej i przelewać na swoje konto 1000 zł z odpowiedniego źródła, aby otrzymać łącznie 500zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2024


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w maju, powyższe warunki musimy spełnić w kwietniu. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 6,25% do 100 000zł na okres 90 dni. Warto skorzystać, by choć trochę podgonić inflację! Co ważne, w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania, konieczne jest wykonywanie min. 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie zostanie obniżone do 3%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „500 zł z nowym kontem w nowym roku”

Cennik Usług – Prowizje i opłaty

Cennik Usług – Cennik usług


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *