promocja konto santander premia 600
|

Aż 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem karencji + 150 zł za konto dla dziecka + 300 zł zwrotu za rachunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najnowsza, lutowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia dla byłych klientów.

Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 600 zł, z czego aż 500 zł otrzymamy w gotówce oraz 100 zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Biedronka, Zalando). W tej edycji ponownie warunki oferty są bardzo proste do spełnienia!

Dodatkowe 150 zł zyskać możemy, jeśli otworzymy konto dziecku w wieku 7-17!

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300 zł rocznie.

Bank proponuje także promocyjnie oprocentowaną Lokatę Dla Ciebie – 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: EF2GGA

Aż 600 zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 600 zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Zyskaj do 400 zł z kontem” (400 zł w gotówce)

– „100 zł z Kantorem Santander” (100 zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja 7” (100 zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Cinema City – w tym przypadku zamiast 100 zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowaną konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.01.2021r. To znaczne skrócenie okresu karencji (wykluczenia) dla byłych klientów banku względem poprzednich edycji oferty (o prawie 2 lata) – w końcu!

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy w przyszłości skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (cykliczne promocje operatora Mastercard).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 29.02.2024. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.03.2024.

150 zł po otwarciu

Pierwszą część premii (150 zł) otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie w marcu i kwietniu 2024  w każdym z tych miesięcy z osobna musimy:

 • Wykonać płatności kartą lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się) w sklepie lub internecie na łączną kwotę min. 300 zł (dla osób, które nie mają ukończonych 26 lat wystarczy 1 płatność kartą lub BLIKiem).

UWAGA! Minimalna ilość płatności do odbioru premii końcowej (100 zł) to 5 płatności (czyli musimy wykonać co najmniej 5 płatności kartą na kwotę min. 300 zł łącznie).

Do 31 maja 2024 otrzymamy w zamian 150 zł.

150 zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (150 zł) są także bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w maju i czerwcu 2024:

 • Zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander.
 • Zapewnić wpływ na konto w kwocie:
  • min. 1000 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • jeśli nie mamy ukończonych 26 lat – wystarczy wpływ w wysokości 300 zł
 • Wykonać płatności kartą lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się) w sklepie lub internecie na łączną kwotę min. 300 zł (dla osób, które nie mają ukończonych 26 lat wystarczy 1 płatność kartą lub BLIKiem)

UWAGA! Minimalna ilość płatności do odbioru premii końcowej (100 zł) to 5 płatności (czyli musimy wykonać co najmniej 5 płatności kartą na kwotę min. 300 zł łącznie)

W kwestii wpływu – może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku. Do 31 lipca 2024 za spełnienie powyższych warunków otrzymamy kolejne 150 zł w gotówce!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: EF2GGA

100 zł – trzecia część premii

Premię końcową tej części promocji (kolejne 100 zł) otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w okresie od marca do czerwca 2024 wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie są uwzględniane).

Premię 100 zł otrzymamy do 31 lipca 2024.

Tak jak wcześniej wspomniałem, zamiennie do transakcji kartą możemy wykonywać także transakcje BLIKiem (przelewy BLIK na telefon nie wliczają się). Z kolei w celu spełnienia warunków programu poleceń – konieczne będzie wydanie 300 zł tylko i wyłącznie kartą (szczegóły poniżej).

100 zł za skorzystanie z Kantoru Santander

Dostępna jest także dodatkowa promocja w ramach Kantoru Santander, przeznaczona dla nowych klientów. Możemy zgarnąć kolejne 100 zł, jeśli zdecydujemy się na przetestowanie kantoru walutowego. W celu odbioru premii konieczna będzie wymiana min. 100 jednostek waluty w ramach odrębnie otwartego w bankowości elektronicznej rachunku Konto24 walutowe (USD, EUR, GBP lub CHF) za pomocą Kantoru Santander do 31 marca 2023. W tej ofercie obowiązuje ograniczona pula promocyjnych wniosków – tylko 1000 sztuk!

Przelew 100 zł otrzymamy do 31 maja 2024.

Prowadzenie konta walutowego jest darmowe pod warunkiem utrzymania na nim min. 20 jednostek monetarnych – np. 20 EUR (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 10 zł miesięcznie). Najlepiej będzie więc zachować walutę na przyszłość – to się może przydać.

Dodatkowe 100 zł z programu poleceń

Po założeniu konta w bankowości elektronicznej w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 100 zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: EF2GGA

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię. Co istotne, datą przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o konto. Warto zwrócić na to uwagę, bo jeśli zbyt późno wpiszemy kod polecenia w bankowości elektronicznej może się okazać, że będziemy mieli na przykład tylko 3 dni na spełnienie warunków. Także im szybciej – tym lepiej.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

 • 100 zł do Biedronki,
 • 100 zł do Zalando,
 • 100 zł do RTV EURO AGD,
 • 100 zł do Decathlon,
 • 4 bilety do kina Cinema City.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: EF2GGA


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2024


Czy Konto Santander jest darmowe?

Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300 zł, aby Konto Santander było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6 zł za kartę i 9 zł za konto). Osoby do 26 r.ż. mogą wykonać tylko jedną dowolną transakcję, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5 zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: EF2GGA

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300 zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Santander. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to dodatkowa oferta Santander (maksymalnie 25 zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300 zł rocznie!

Dodatkowo Santander proponuje także promocyjną Lokatę Dla Ciebie – oprocentowanie 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł! Oferta zdecydowanie godna uwagi!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj do 400 zł z kontem”

Regulamin promocji „100 zł z Kantorem Santander”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 7”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *