promocja citibank konto osobiste premia
|

Odbierz aż 450 zł od Citibank po założeniu bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta + 900 zł po otwarciu karty kredytowej!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank w swojej najnowszej promocji konta osobistego CitiKonto oferuje 450 zł w gotówce!

Rachunek, który zakładamy w ramach promocji jest całkowicie bezwarunkowo bezpłatny! Karta również jest bezpłatna! Pamiętajmy także o opcji złożenia wniosku o kartę kredytową Citibank, po założeniu której możemy zyskać aż 900 zł! Łącznie to aż 1350 zł do odbioru!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2022r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru. W celu wykonania takiej weryfikacji pod koniec wniosku zostaniecie poproszeni o zainstalowanie aplikacji mobilnej i tam dokończenie procesu wnioskowania o rachunek. W razie jakichkolwiek problemów warto skorzystać z poradnika dotyczącego zakładania konta z wykorzystaniem biometrii przygotowanego przez Citibank.

Jeśli będziemy mieli problemy z dokończeniem wniosku, możemy go także sfinalizować za pośrednictwem wizyty kuriera, do czego zachęcam, ponieważ metoda ta jest w przypadku Citibanku najmniej problematyczna.

Promocja trwa do 26.03.2024. Pula wniosków jest ograniczona do 5000.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsze 20 zł

Pierwsze 20 zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 20 zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Bonus ten jest dobrowolny – jeśli nie wyrazimy zgód po prostu zgarniemy o 20 zł mniej. Nie wyklucza to nas natomiast z dalszej części promocji.

Kolejne 430 zł

Kolejne 430 zł jest również proste do zgarnięcia. Co trzeba zrobić?

Aby zgarnąć 180 zł należy w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnić łączny wpływ na rachunek w wysokości min. 2000 zł (może być to wpływ środków z naszego konta w innym banku).

Nagrodę 180 zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Ostatnie 250 zł otrzymamy, jeśli w każdym z pięciu miesięcy bezpośrednio następujących po miesiącu otwarcia konta wykonamy min. 3 płatności kartą na łączną sumę min. 100 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy ten warunek otrzymamy 50 zł na konto (co przez pięć kolejnych miesięcy daje nam równe 250 zł).

Nagrody będą wypłacane cyklicznie co miesiąc za spełnienie warunków w kolejnych miesiącach promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Łączna premia to aż 1350 zł!

Tak! Zakładając CitiKonto i korzystając z promocji karty kredytowej Citibank z premią 900 zł łącznie możemy w prosty sposób odebrać dodatkowe 1350 zł, które w żaden sposób nie będzie opodatkowane!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2024


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *