bnp paribas rekordowa promocja konta 6
|

Zyskaj aż 430 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA TRWA DO: 17.05.2024r.

Najnowsza oferta od BNP Paribas! Tym razem otrzymamy aż 430 zł w gotówce po założeniu konta osobistego! Warunki oferty „Promocja dla Ciebie” są naprawdę bardzo proste. W ramach promocji przewidziano 9000 promocyjnych wniosków.

Pierwsze 50 zł otrzymamy za samo podpisanie umowy wraz z kartą i nadanie PINu do karty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 17.05.2024. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (50 zł w gotówce) otrzymamy za samo podpisanie umowy i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty w terminie do 31 maja 2024.

Druga część premii

190 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty debetowej:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 900 zł
  • Wykonamy min. 2 przelewy zewnętrzne na kwotę min. 50 zł każdy
  • Wykonamy min. 4 płatności/ transakcje BLIK na dowolne kwoty

Przelewy możemy wykonywać poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną. W ramach transakcji BLIK zaliczone będą transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Przelewy BLIK na telefon w ramach transakcji BLIK wliczają się! Wypłata BLIK w bankomacie nie będzie z kolei zaliczona.

Część transakcji została wykluczona. Są to nietypowe płatności oznaczone kodami MCC o następujących numerach: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995. Standardowe płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych czy na stacjach paliw zostaną bez problemu zaliczone!

Trzecia część premii

Kolejne 190 zł otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w kolejnym miesiącu spełnimy ponownie te same warunki:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 900 zł
  • Wykonamy min. 2 przelewy zewnętrzne na kwotę min. 50 zł każdy
  • Wykonamy min. 4 płatności/ transakcje BLIK na dowolne kwoty

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (jeśli 22. wypadnie święto lub weekend – najbliższego dnia roboczego po 22.). Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na pierwszą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii, będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. dnia miesiąca). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

UWAGA. Pula promocyjnych punktów w ramach tej oferty dodatkowej wyczerpała się 29.02.2024!

Trwa także dodatkowa oferta Mastercard, w ramach której po zarejestrowaniu karty debetowej w programie Mastercard Bezcenne Chwile do 31.03.2024 i spełnieniu prostych warunków otrzymamy dodatkowe 200 zł w bonach (m.in. do Circle K i Empik). Kartę rejestrujemy w bankowości internetowej BNP Paribas klikając kolejno: Moje Finanse => Karty => Bezcenne Chwile => Zarejestruj się). Każdy, kto wcześniej nie rejestrował karty BNP Paribas w ramach programu Mastercard może skorzystać z tej oferty (jeśli nie miał zarejestrowanej karty w tym programie do 15 stycznia 2024)! Jeśli w programie Mastercard Bezcenne Chwile masz zarejestrowane karty innych banków – nie ma problemu (nie wyklucza to z promocji).

Co trzeba zrobić potem, by otrzymać premię? Wystarczy w ciągu 30 dni od dnia zakończonej rejestracji karty w programie (to ważne, bo proces rejestracji może trwać nawet 2 tygodnie) wykonać min. 4 transakcje kartą do konta na łączną kwotę min. 1000 zł. Jeśli mamy już konto w programie, bo rejestrowaliśmy wcześniej kartę innego banku, proces przebiegnie dużo szybciej.

Wykluczonych jest tutaj kilka rodzajów transakcji, m.in. zakłady bukmacherskie, apteki, bary, drogerie czy zakup kart podarunkowych. Najbezpieczniej będzie po prostu zapłacić w sklepach spożywczych czy np. za paliwo.

Pula tych nagród jest ograniczona! Wynosi tylko 10 000 zestawów po 16 000 punktów, co wcale nie jest dużo biorąc pod uwagę, iż oferta dotyczy większości klientów BNP Paribas! Informacja o wyczerpaniu puli pojawi się na specjalnej stronie oferty. Dodatkowo zostanie na niej także opublikowana na 7 dni przed planowanym wyczerpaniem puli odpowiednia informacja w tej sprawie.

Nagroda trafi do nas poprzez naliczenie 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Będziemy mogli je wymienić na bony o łącznej wartości 200 zł, np. bony na paliwo do Circle K czy też do Empik. Punkty są ważne przez 6 miesięcy (tyle mamy czasu na wymianę punktów na bony).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart aktywowanych w lutym 2024

Harmonogram – dla kart aktywowanych w marcu 2024

Harmonogram – dla kart aktywowanych w kwietniu 2024


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Promocja dla Ciebie”

Regulamin promocji “Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *