promocja citibank karta kredytowa 900 bezcenne chwile
|

Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 320 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank wystartował z najnowszą ofertą swojej karty kredytowej! Po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity możemy odebrać 900 zł w punktach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, które można wymienić na bony do wielu sklepów, np. Allegro czy Carrefour! Warunki promocji są bardzo proste i polegają na wykonywaniu płatności kartą. Dodatkowo w ramach oferty przez pierwszy rok karta będzie całkowicie darmowa!

Oprócz promocji karty kredytowej trwa także promocja konta osobistego Citibank, dzięki której w prosty sposób można zyskać aż 320zł! Łącznie to 1220 zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

Oferta trwa regulaminowo do 6.04.2024 lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.04.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie w ciągu 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku o kartę dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Należy w pierwszej kolejności aktywować kartę poprzez aplikację mobilną Citi Mobile. Aktywację koniecznie musimy przeprowadzić na telefonie w aplikacji, inaczej nie otrzymamy premii!

72 000 punktów w programie Mastercard (wartość 900 zł)

Następnie, aby odebrać łącznie 72 000 punktów o wartości 900 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile konieczne będzie w pierwszej kolejności zarejestrowanie się w ofercie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy na specjalnej stronie Mastercard, a następnie spełnianie kolejnych warunków opisanych poniżej.

Pierwsza premia: 300 zł (24 000 punktów)

Pierwszą część premii o wartości 300 zł (24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile) otrzymamy, jeśli do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu wyrobienia karty wykonamy płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Druga premia: 500 zł (40 000 punktów)

Z kolei aby odebrać kolejną premię o wartości 500 zł (40 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile) należy spełnić powyższe warunki oraz w okresie od czwartego do ósmego miesiąca następujących po miesiącu wyrobienia karty (w każdym z tych miesięcy) wykonywać min. 10 transakcji kartą na łączną kwotę min. 200 zł. Premie za ten zakres będą wypłacane co miesiąc (przez 5 miesięcy), każda po 8000 punktów o wartości 100 zł.

Trzecia premia: 100 zł (8 000 punktów)

Ostatnią premię o wartości 100 zł (8 000 punktów) otrzymamy, jeśli spełnimy warunek otrzymania pierwszej premii oraz w okresie do końca dwunastego miesiąca następującego po miesiącu wyrobienia karty rozłożymy na raty co najmniej jedną z wykonanych transakcji o wartości min. 1000 zł w ramach oferty „Raty w Karcie”. Premia ta jest niejako opcjonalna i jako że wiąże się z dodatkowymi kosztami (RRSO 20,15%, więc realnie uzyskamy mniej niż 100 zł) – możemy ją pominąć.

Jakie transakcje się wliczają?

Wszystkie standardowe płatności w sklepach, na stacjach paliw czy w internecie będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informacje o przyznaniu kolejnych punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile będą udostępniane poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej każdorazowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danego warunku. Punkty będą odnotowywane na naszym profilu w programie Mastercard Bezcenne Chwile w terminie do 30 dni od daty otrzymania danej wiadomości (są ważne 9 miesięcy od chwili naliczenia). Można je wymienić na vouchery do wielu sklepów, m. in. Allegro, Empik, Circle K czy Carrefour.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 22,88%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie nagrody o wartości 800 zł możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj. Z kolei dodatkowe 100 zł jest już obarczone dodatkowym kosztem, który zostanie obliczony w momencie włączenia opcji ratalnej.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych w lutym 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w marcu 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w kwietniu 2024


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową Citi Simplicity pod warunkiem wykonywania nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12 zł. Natomiast w ramach oferty w tej promocji Citibank zwalnia z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity przez pierwsze 12 miesięcy!

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii i voucherów stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Bezcenne nagrody na wyciągnięcie Karty Kredytowej Citibank”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *