promocja citibank karta kredytowa allegro
|

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 320 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

PROMOCJA TRWA DO: 22.04.2024r.

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz 300 zł w bonach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, a warunki oferty są proste jak nigdy dotąd. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku, bo okres karencji jest śmiesznie krótki (kwiecień 2023)! Polecam także zapoznać się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 320 zł w gotówce. Łącznie to aż 1220zł łatwej premii!

Dodatkowo w ramach oferty przez pierwszy rok karta będzie całkowicie darmowa!

Oferta trwa regulaminowo do 22.04.2024 lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.04.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie następnie w czasie do 10 dni roboczych dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Należy w pierwszej kolejności aktywować kartę poprzez serwis bankowości mobilnej Citi Mobile. To bardzo ważne – musimy aktywować kartę w aplikacji – inaczej nie otrzymamy premii!

24 000 punktów w programie Mastercard (wartość 300 zł)

Następnie, aby odebrać 24 000 punktów o wartości 300 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile konieczne będzie w pierwszej kolejności zarejestrowanie się w ofercie na specjalnej stronie Mastercard, a następnie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonanie min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł (stacjonarnie lub internetowo).

Jeśli macie już konto w programie Mastercard Bezcenne Chwile, nawet z zarejestrowaną inną kartą Citibank – również łapiecie się do promocji!

600 zł w formie voucherów Allegro

Z kolei aby odebrać 6 voucherów o wartości 100 zł każdy do zrealizowania w serwisie Allegro należy w sześciu kolejnych miesiącach (w każdym z tych miesięcy) wykonać  min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informacja o przyznaniu nagrody w postaci 24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile zostanie udostępniona poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej najpóźniej końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Punkty zostaną odnotowane na naszym profilu w programie Mastercard Bezcenne Chwile w terminie do 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości (są ważne 9 miesięcy od chwili naliczenia). Punkty można wymienić na vouchery do wielu sklepów, m. in. Empik, Circle K czy Carrefour.

Z kolei informacje o przyznaniu karty podarunkowej Allegro (6 szt. o wartości 100 zł każda) będziemy otrzymywać poprzez bankowość elektroniczną zawsze w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków, czyli dla transakcji wykonanych w kwietniu do końca maja itd. Następnie w ciągu 30 dni od otrzymania takiej informacji również poprzez bankowość elektroniczną otrzymamy bon. Każda z kart będzie ważna do 22.04.2025, więc będziemy mieć sporo czasu na wykorzystanie środków. Można z nich korzystać wielorazowo (czyli kilka razy płacić tą samą kartą za mniejsze zakupy). Karty można także łączyć podczas wykonywania jednej transakcji.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 22,88%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie nagrody o wartości 900 zł możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych w lutym 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w marcu 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w kwietniu 2024


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową Citi Simplicity pod warunkiem wykonywania nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12 zł. Natomiast w ramach oferty w tej promocji Citibank zwalnia z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity przez pierwsze 12 miesięcy, jeśli tylko będziemy spełniać opisane wyżej warunki promocji!

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii i voucherów stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank – edycja II”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *