promocja citibank karta kredytowa sztuka testowania
|

Prosta akcja! 600 zł po założeniu karty kredytowej Citibank i spełnieniu banalnych warunków + 320 zł za DARMOWE konto osobiste!

PROMOCJA TRWA DO: 13.08.2024r.

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 600 zł w gotówce, a warunki oferty są proste jak nigdy dotąd. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku, bo okres karencji jest śmiesznie krótki (marzec 2023)! Polecam także zapoznać się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 320 zł w gotówce. Łącznie to aż 920 zł łatwej premii!

Citibank proponuje 5 zł premii za KAŻDĄ transakcję kartą! 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy da nam wspomniane wcześniej 600 zł premii.

Do tego w ramach promocji karta kredytowa będzie dla nas całkowicie darmowa przez okrągły rok!

Warto wspomnieć, że równolegle trwa także promocja karty kredytowej Citibank z premią 900 zł, jednak na nieco bardziej skomplikowanych warunkach.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.03.2023. Posiadanie konta osobistego w Citibank nie wyklucza z udziału w promocji karty kredytowej. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Bazowa oferta planowo trwa do 13.08.2024.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

W ciągu 10 dni od złożenia wniosku o kartę konieczne będzie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Dokumenty przesyłamy za pomocą specjalnej strony banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Jakie warunki muszę spełnić – premia 600 zł

Po otrzymaniu karty przez Pocztę Polską musimy ją aktywować w aplikacji Citi Mobile oraz zalogować się do aplikacji mobilnej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. To bardzo ważne, aby aktywować kartę właśnie poprzez aplikację mobilną Citi – inaczej nie otrzymamy nagrody!

W celu otrzymania 600 zł należy wykonywać transakcje kartą na dowolne kwoty przez 6 kolejnych miesięcy. Za każdą wykonaną płatność bank naliczy nam premię 5 zł. Maksymalnie możemy otrzymać 100 zł miesięcznie. Jak łatwo policzyć, wykonanie zaledwie 20 transakcji kartą miesięcznie (mogą to być płatności nawet za bułki w piekarni – kwoty są dowolne) zagwarantuje nam otrzymanie pełnej premii w wysokości 600 zł po 6 miesiącach spełniania warunków.

Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – luty 2024

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – marzec 2024

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – kwiecień 2024


Kiedy będę otrzymywać premie?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej premii (do 100 zł, w zależności od ilości wykonanych transakcji w pierwszym pełnym miesiącu) otrzymamy za pomocą wiadomości w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie premia zostanie przelana na nasz rachunek karty kredytowej w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości, spłacając zadłużenie lub też nadpłacając naszą kartę.

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 22,88%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 600 zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji karta kredytowa Citibank przez cały pierwszy rok jest całkowicie darmowa! Po roku sprawdźmy aktualne warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie karty. Obecnie opłata ta standardowo wynosi 12 zł i możemy jej uniknąć, jeśli wykonamy transakcje na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Prosta oferta z Kartą Kredytową Citibank – edycja II”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *