promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2
|

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 300 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2024r.

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w bonach Mastercard Bezcenne Chwile oraz 600 zł w gotówce, a warunki oferty są proste jak nigdy dotąd. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku, bo okres karencji jest śmiesznie krótki (kwiecień 2023)! Polecam także zapoznać się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 300 zł w gotówce. Łącznie to aż 1500zł łatwej premii!

Dodatkowo w ramach oferty przez pierwszy rok karta będzie całkowicie darmowa!

Oferta trwa regulaminowo do 30.09.2024.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.04.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie następnie w czasie do 10 dni roboczych dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Należy w pierwszej kolejności aktywować kartę poprzez serwis bankowości mobilnej Citi Mobile. To bardzo ważne – musimy aktywować kartę w aplikacji – inaczej nie otrzymamy premii!

48 000 punktów w programie Mastercard (wartość 600 zł)

Następnie, aby odebrać 48 000 punktów o wartości 600 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile konieczne będzie w pierwszej kolejności zarejestrowanie się w ofercie na specjalnej stronie Mastercard lub poprzez bankowość elektroniczną Citibank do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, a następnie przez 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonywać transakcje bezgotówkowe na następujące kwoty:

  • 100 zł w pierwszym miesiącu,
  • 200 zł w drugim miesiącu,
  • 300 zł w trzecim miesiącu,
  • 400 zł w czwartym miesiącu,
  • 500 zł w piątym miesiącu,
  • 500 zł w szóstym miesiącu.

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy powyższy warunek, otrzymamy 8 000 punktów, odpowiadające po wymianie na bon o wartości 100 zł. Łącznie przez 6 miesięcy będzie to 600 zł.

Jeśli macie już konto w programie Mastercard Bezcenne Chwile, nawet z zarejestrowaną inną kartą Citibank – również łapiecie się do promocji!

600 zł w gotówce

Z kolei aby odebrać 6 przelewów w kwocie 100 zł każdy należy w sześciu kolejnych miesiącach (czyli od siódmego do dwunastego miesiąca) wykonać  min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy powyższy warunek, otrzymamy 100 zł w gotówce na rachunek karty kredytowej. Łącznie przez 6 miesięcy otrzymamy więc 600 zł w gotówce.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informacje o przyznaniu kolejnych nagród w postaci po 8 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (łącznie przez 6 miesięcy będzie to 48 000 punktów o równowartości 600 zł) będą udostępniane poprzez wiadomości w bankowości elektronicznej najpóźniej końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danego warunku. Punkty zostaną odnotowane na naszym profilu w programie Mastercard Bezcenne Chwile w terminie do 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości (są ważne 9 miesięcy od chwili naliczenia). Punkty można wymienić na vouchery do wielu sklepów, m. in. Empik, Circle K czy Carrefour.

Z kolei przelewy gotówkowe będą odnotowywane na rachunku naszej karty kredytowej (6 razy po 100 zł przez 6 miesięcy) – poprzez spłatę zadłużenia lub nadpłatę rachunku karty kredytowej. Wypłata również nastąpi w ciągu 30 dni od momentu otrzymania wiadomości o spełnieniu danego warunku.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 23,15%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie nagrody o wartości 1200 zł możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych w maju 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w czerwcu 2024


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową Citi Simplicity pod warunkiem wykonywania nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12 zł. Natomiast w ramach oferty w tej promocji Citibank zwalnia z opłat za kartę kredytową Citi Simplicity przez pierwsze 12 miesięcy, jeśli tylko będziemy spełniać opisane wyżej warunki promocji!

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii i voucherów stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *