ekonto możliwości mbank 18-24 premia 420 promocja
|

Dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 410 zł premii na bardzo prostych warunkach!

PROMOCJA TRWA DO: 5.06.2024r.

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto możliwości 18-24! Teraz możemy zyskać aż 410 zł, łącząc ze sobą dwie promocje!

Dodatkowo możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 6,5% do kwoty 50.000 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 1.01.2020r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku w mBanku. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową VISA poprzez dedykowaną stronę promocji.

Jeśli będzie taka rubryka we wniosku – będzie mi niezmiernie miło, jeśli w komórce „kod polecenia” podasz mój kod: polakoszczedza2022

W ten sposób dodatkowo docenisz moją pracę nad tym portalem!

Zdecydowanie warto założyć rachunek metodą na selfie lub przez e-Dowód! Zyskamy wtedy maksymalną premię (dodatkowe 220 zł).

Warto podczas wnioskowania o konto od razu zaznaczyć chęć otwarcia także konta oszczędnościowego – oprocentowanie 6,5% może już niedługo nie być dostępne. Co ważne, z promocyjnego oprocentowania mogą skorzystać klienci, którzy założą konto poprzez selfie lub e-dowód (w przeciwnym wypadku zostanie ono obniżone do 5,3%).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Połącz promocje i zgarnij 420 zł

Okazja do założenia eKonta możliwości dla osób wieku 18-24 z pewnością jest bardzo dobra, ponieważ do 2.04.2024 możemy połączyć dwie oferty:

– „Bo mogę więcej III” – 400 zł premii w gotówce

– „Nagroda dodatkowa IV” – 10 zł premii w gotówce (za założenie konta na selfie)

Co ważne, do 2.04.2024 musimy mieć już podpisaną umowę. Na szczęście możemy ją podpisać online, w kilka chwil!

10 zł w gotówce

Pierwsze 10 zł w gotówce otrzymamy, jeśli otworzymy rachunek na selfie lub poprzez e-Dowód oraz wykonamy min. 5 płatności kartą do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto. Transakcje możemy także wykonać alternatywnie jako płatności telefonem (Google Pay, Apple Pay, BLIK zbliżeniowy) – spełnimy wtedy od razu warunki dla otrzymania kolejnej premii, o której piszę poniżej.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

400 zł premii w gotówce

Kolejne 200 zł premii w gotówce otrzymamy za samo założenie rachunku poprzez selfie lub e-Dowód oraz spełnienie wszystkich poniższych warunków. Jeśli zdecydujemy się na inną metodę otwarcia rachunku, ta część premii (200 zł) nam przepadnie, ale oczywiście pozostała kwota jest nadal dostępna!

Co z pozostałą częścią premii? W celu jej otrzymania, konieczne będzie wykonywanie podstawowych aktywności, za które otrzymamy kolejne premie. Lista czynności, które musimy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto jest następująca:

20 zł premii – wykonaj min. 5 płatności telefonem (Google Pay, Apple Pay, BLIK zbliżeniowy),

20 zł premii – zrób min. 5 przelewów na numer telefonu,

20 zł premii – posiadaj aktywny cel oszczędnościowy (min. 50 zł zgromadzone na nim)

140 zł premii – dodatkowa premia, jeśli spełnisz wszystkie 3 powyższe warunki!

Terminy wypłaty premii

Premię łączną za ten zakres oferty w wysokości 200 zł lub 410 zł otrzymamy maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Szczegółowe warunki z rozpiską czynności, które musimy wykonywać w poszczególnych miesiącach, znajdują się w specjalnie przygotowanym terminarzu promocji.

Czy eKonto możliwości 18-24 jest darmowe?

eKonto możliwości 18-24 to darmowe konto i karta! Nie zapłacisz nic za prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej.

Od 3.04.2024 mBank zapowiedział zmianę tabeli opłat. Na szczęście w przypadku opisywanego rachunku mamy tylko jedną istotną zmianę. Wypłaty gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce będą od tego momentu darmowe tylko od kwoty min. 100 zł. Jeśli będziemy chcieli wypłacić mniejszą kwotę, trzeba będzie każdorazowo zapłacić 2,50 zł prowizji.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – do 2.04.2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – od 3.04.2024


Dodatkowa korzyść: 6,5% na koncie oszczędnościowym

Po założeniu konta przez selfie lub poprzez e-dowód otrzymamy także możliwość korzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 6,5% do kwoty 50.000 zł przez 3 kolejne pełne miesiące po miesiącu założenia rachunku! Jeśli otworzymy rachunek w inny sposób, nasze oprocentowanie zostanie obniżone do 5,3%. Konieczne będzie zawnioskowanie o ten dodatkowy rachunek (oszczędnościowy) podczas wypełniania formularza promocji! W celu utrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji “Bo mogę więcej III”

Regulamin promocji „Nagroda dodatkowa III”

Regulamin promocji „Nagroda dodatkowa IV”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *