bnp paribas kwitnaca promocja konto osobiste
|

Odbierz rekordowe 520 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najnowsza oferta od BNP Paribas! Tym razem otrzymamy łącznie rekordowe 520 zł, z czego aż 470 zł w gotówce oraz 50 zł w bonie do Biedronki po założeniu konta osobistego! Warunki oferty „Kwitnąca promocja” są naprawdę bardzo proste. W ramach promocji przewidziano 3000 promocyjnych wniosków.

Promocję tą można połączyć o ofertą karty kredytowej w BNP Paribas i zyskać dodatkowe 400 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji.

Oferta trwa do 15.04.2024, ale jednocześnie obowiązuje limit 3000 wniosków, więc promocja może się skończyć przed czasem! Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (50 zł w bonie do Biedronki oraz 20zł w gotówce) otrzymamy za samo podpisanie umowy i aktywowanie konta poprzez nadanie PINu do karty najpóźniej do 30 kwietnia 2024.

Druga część premii

Kolejne premie 2 razy po 160 zł otrzymamy, jeśli w maju i czerwcu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1200 zł.

Część transakcji została wykluczona. Są to nietypowe płatności oznaczone kodami MCC o następujących numerach: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995. Standardowe płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych czy na stacjach paliw zostaną bez problemu zaliczone! Przelewy BLIK na telefon nie wliczają się.

Trzecia część premii

Ostatnie 130 zł otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w lipcu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 1000 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 21 maja 2024, 25 czerwca 2024, 26 lipca 2024 i do 26 sierpnia 2024. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na pierwszą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii (do 21 maja 2024), będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26 maja). Musimy tam wpisać numer naszego nowego konta w BNP Paribas. Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

W formularzu należy podać numer swojego nowego konta w BNP Paribas celem zlecenia przelewów z premiami. Na to konto trafi więc sumarycznie 470 zł.

Bon do Biedronki o wartości 50 zł otrzymamy poprzez SMS do 31 maja 2024.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont aktywowanych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe pod warunkiem logowania się min. 1 raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku oraz posiadania aktywnych zgód marketingowych (w przeciwnym wypadku opłata 2,50 zł za konto).

Z kolei aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Kwitnąca promocja”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *