promocja bnp paribas konto osobiste 530
|

Zyskaj aż 530 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA TRWA DO: 15.07.2024r.

Najnowsza oferta od BNP Paribas! Tym razem otrzymamy aż 530 zł w gotówce po założeniu konta osobistego! Warunki oferty „Gorący bonus” są naprawdę bardzo proste. W ramach promocji przewidziano 6000 promocyjnych wniosków.

Pierwsze 50 zł otrzymamy za samo podpisanie umowy wraz z kartą i nadanie PINu do karty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 15.07.2024. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (50 zł w gotówce) otrzymamy za samo podpisanie umowy i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty w terminie do 31 lipca 2024.

Druga część premii

160 zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty debetowej:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy min. 3 przelewy BLIK na telefon na dowolne kwoty
  • Wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł

Przelewy możemy wykonywać poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną. W ramach transakcji BLIK zaliczone będą transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Przelewy BLIK na telefon w ramach transakcji BLIK wliczają się! Wypłata BLIK w bankomacie nie będzie z kolei zaliczona.

Część transakcji została wykluczona. Są to nietypowe płatności oznaczone kodami MCC o następujących numerach: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995. Standardowe płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych czy na stacjach paliw zostaną bez problemu zaliczone!

Trzecia część premii

Kolejne 160 zł otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w kolejnym miesiącu spełnimy ponownie te same warunki:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy min. 3 przelewy BLIK na telefon na dowolne kwoty
  • Wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł

Czwarta część premii

Ostatnie 160 zł otrzymamy, jeśli spełnimy poprzednie warunki oraz w kolejnym miesiącu spełnimy ponownie te same warunki:

  • Zapewnimy wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • Wykonamy min. 3 przelewy BLIK na telefon na dowolne kwoty
  • Wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (jeśli 22. wypadnie święto lub weekend – najbliższego dnia roboczego po 22.). Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na pierwszą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii, będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. dnia miesiąca). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart aktywowanych w maju 2024

Harmonogram – dla kart aktywowanych w czerwcu 2024


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7 zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Gorący bonus”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *