promocja konto millennium 360 600 3
|

Mamy HIT! Rekordowe 600 zł premii w gotówce w nowej promocji Konta Millennium 360° + 200 zł z Kontem Junior + 6% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA TRWA DO: 25.06.2024r.

Bank Millennium w nowej odsłonie promocji konta osobistego Millennium 360° znów podwyższył premię! Mamy rekord! Do zgarnięcia jest 600 zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach!

Oferowane Konto Millennium 360° to świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) posiadam od lat! Przy okazji możemy także skorzystać z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego – 6% do kwoty 100.000 zł!

Dodatkowo możesz zyskać rekordowe 200 zł, jeśli założysz także dla swojego dziecka Konto Junior!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2020r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Banku Millennium (także firm współpracujących) poprzez email oraz telefon. Musimy także wyrazić zgodę na świadczenie usług przez Millennium Goodie Sp. z o.o. (świetne oferty zniżek na zakupy, dzięki którym zyskałem setki złotych).

Promocja trwa do 25.06.2024r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet! W ofercie obowiązuje limit 24.000 wniosków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak wygląda założenie Konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową Mastercard możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam),
  • Poprzez selfie (fotoweryfikację) – musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon.

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

W przypadku otwarcia konta przez internet konieczna będzie wizyta w oddziale w celu złożenia wzoru podpisu już po założeniu konta online (w późniejszym czasie).

Pierwsze 100 zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 100 zł? Musimy w ciągu 14 dni od jego otwarcia:

  • aktywować aplikację mobilną Millennium
  • zapewnić wpływ 1000 zł na nowe konto (może być to wpływ z naszego konta w innym banku)
  • wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (kwota dowolna)

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi. Premia 100 zł będzie wypłacona do końca miesiąca następującymi po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły w terminarzu promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kolejne 200 zł do odbioru!

Kolejne 200 zł zyskamy, jeśli przez 6 miesięcy następujących po miesiącu założeniu konta (w każdym z tych miesięcy):

  • wykonamy płatności kartą debetową lub BLIKiem na łączną kwotę min. 500 zł,
  • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Premia 200 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków. Szczegóły w terminarzu promocji.

I jeszcze 300 zł do odbioru!

Ostatnia, najwyższa premia będzie nasza, jeśli w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych spośród 6 pierwszych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta;

  • zapewnimy wpływy z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium na konto w wysokości min. 1000 zł (może to być także wpływ z naszego konta w innym banku, jeśli mamy do 26 lat)

Premia 300 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków. Czyli im szybciej zaczniesz przelewać wynagrodzenie do Millennium – tym szybciej otrzymasz premię.

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

Szczegóły dotyczące terminów oferty, w zależności od miesiąca, w którym założycie konto znajdują się w przygotowanych specjalnie dla Was terminarzach promocji!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

To naprawdę takie proste?!

Tak! W skrócie – wystarczy przez 6 miesięcy z rzędu logować się do aplikacji mobilnej Millennium oraz wykonywać płatności kartą debetową Mastercard na kwotę łączną min. 500 zł i przelewać na swoje konto 1000 zł z odpowiedniego źródła, aby otrzymać łącznie 600zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2024


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w maju, powyższe warunki musimy spełnić w kwietniu. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 6% do 100 000zł na okres 90 dni. Warto skorzystać! Co ważne, w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania, konieczne jest wykonywanie min. 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie zostanie obniżone do 3%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta”

Cennik Usług – Prowizje i opłaty

Cennik Usług – Cennik usług


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *