millennium promocja konto junior 2024 - maj czerwiec
|

Znów dostępne! Zyskaj rekordowe 200 zł z Kontem 360° Junior Millennium + 600 zł za konto osobiste dla dorosłego!

PROMOCJA TRWA DO: 26.06.2024r.

Czas na kumulację promocji w Banku Millennium! Teraz oprócz atrakcyjnej premii po założeniu konta osobistego (aż 600 zł w promocji rachunku dla dorosłych) i spełnieniu prostych warunków możemy także zyskać rekordowe 200 zł, jeśli założymy konto dla dziecka w wieku 0-17 lat! Dodatkowa premia jest wypłacana w formie bonu, który możemy zrealizować w aplikacji Goodie.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci, które nie posiadały w przeszłości Konta 360° Junior w Millennium. O rachunek wnioskujemy w naszej bankowości elektronicznej (jeśli posiadamy już konto lub kartę kredytową w tym banku). Jeśli nie mamy jeszcze konta osobistego w Millennium, możemy je założyć poprzez dedykowaną stronę promocji. Nadarzyła się ku temu świetna okazja, ponieważ w obecnej ofercie do zgarnięcia jest aż 600 zł premii!

W celu skorzystania z promocji konieczne będzie zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie zgód marketingowych. Promocja trwa do 26.06.2024. W ofercie obowiązuje limit 10.000 promocyjnych wniosków.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 200 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki muszę spełnić, żeby otrzymać 200 zł?

W celu skorzystania z promocji, należy otworzyć konto swojemu dziecku do 26.06.2024, posiadając wyrażone w bankowości zgody marketingowe i handlowe. Konieczne będzie także posiadanie zdefiniowanego numeru telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji płatności bankowych oraz oczywiście zaakceptowanie regulaminu promocji podczas składania wniosku w bankowości Millenet (Oferta => Konta => Nowe Konto Junior).

W przypadku dziecka do 7 lat, w celu odebrania 200 zł premii w formie karty podarunkowej Goodie musimy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta dla dziecka przelać na rachunek dziecka min. 200 zł.

Z kolei w przypadku dziecka w wieku 7 lat i więcej, w celu odebrania 200 zł premii w formie karty podarunkowej Goodie spełniamy warunek jak wyżej oraz dodatkowo konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej dziecku, a także wykonanie przez nie 3 płatności kartą lub BLIKiem oraz wyrażenie w imieniu dziecka zgody na otrzymywanie informacji marketingowych poprzez mail i telefon. Czynności te również musimy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta dla dziecka.

Kiedy otrzymam premię?

Premia 200 zł zostanie nam przekazana w formie kodu dla karty podarunkowej Goodie za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

W jaki sposób korzystać z karty podarunkowej Goodie?

Po otrzymaniu kodu karty podarunkowej konieczne będzie zainstalowanie aplikacji Goodie i wymiana w niej kodu na kartę podarunkową, której ważność będzie wynosić 12 miesięcy. Sam kod dla karty podarunkowej ważny będzie przez 60 dni od dnia jego wydania.

Za pomocą karty podarunkowej Goodie możemy wykonywać transakcje zarówno stacjonarnie, jak i internetowo (Google Pay, Apple Pay). Za pomocą karty będziemy mogli płacić naprawdę w wielu sklepach na terenie całej Polski. Działa ona jak zwykła karta płatnicza, ponieważ posiada numer, datę ważności oraz swój kod CVV. Możemy za jej pomocą także na przykład kupić kartę podarunkową Allegro i w ten sposób łatwo wykorzystać otrzymaną premię.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 200 zł za konto dla dziecka!

Czy Konto 360° Junior jest darmowe?

Prowadzenie Konta 360° Junior jest całkowicie darmowe.

W przypadku dzieci, które mogą posiadać kartę debetową (czyli od chwili ukończenia 7 lat) obsługa karty będzie także bezpłatna, bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również są darmowe. Zapłacić będziemy jednak musieli w takim przypadku za wydanie karty debetowej (15 zł).

Z kolei dzieci w wieku 13-18 lat nie zapłacą za wydanie karty, jednak w celu bezpłatnego użytkowania konieczne będzie wykonanie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. To zapewni także bezpłatne użytkowanie wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli nie wykonamy tej płatności, opłata za kartę wyniesie 4 zł, a każda z wypłat z bankomatu – urządzeń obcych będzie kosztować 5 zł.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Na wakacje z Kontem 360° Junior”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *