promocja mbank 720 konto osobiste ekonto do usług
|

Tyle jeszcze nie było! Aż 720 zł z eKontem do usług mBank w promocji + oszczędzaj na 6,5%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Po dłuższej przerwie powraca kumulacja promocji w mBanku dając nam wysoką premię i świetne oprocentowanie dla oszczędności!

Teraz po założeniu nowego konta mBanku: eKonta do usług i spełnieniu prostych warunków promocji możemy zgarnąć aż 720 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 200 zł w bonach do Biedronki (które właściwie możemy traktować niemal na równi z gotówką). Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 6,5% w skali roku do kwoty 50.000zł.

Kumulacja promocji trwa do 5.06.2024. Jednocześnie w ofercie “dopalającej” obowiązuje pula 3000 promocyjnych bonów – z doświadczeń z poprzednich edycji podejrzewamy, że wyczerpie się przed czasem! Po jej wyczerpaniu do zgarnięcia będzie maksymalnie tylko 520 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2015. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. Jeśli szukasz promocji mBank z krótszym okresem wykluczenia (1.01.2020) – polecam alternatywną ofertę eKonta do usług z premią 530 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jeśli będzie taka rubryka we wniosku – będzie mi niezmiernie miło, jeśli w komórce „kod polecenia” podasz mój kod: polakoszczedza2022
W ten sposób dodatkowo docenisz moją pracę nad tym portalem!

Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”. Podczas wypełniania formularza konieczne będzie także przystąpienie do programu mOkazje (program zniżkowy banku, poprzez który otrzymamy vouchery na kwotę 200 zł do Biedronki). Dodatkowo zyskamy także możliwość korzystania z Allegro Smart! przez miesiąc za darmo.

Podczas wnioskowania możemy od razu także zaznaczyć chęć otworzenia konta oszczędnościowego oprocentowanego na 6,5% w skali roku. Według mnie warto, bo już niedługo takie warunki mogą nie być dostępne! Co ważne, promocyjne oprocentowanie obejmuje osoby, które otworzą rachunek poprzez selfie lub e-Dowód (w przypadku otwarcia konta za pomocą kuriera oprocentowanie spada do 5,3%).

Uwaga: Jeśli trafiliście na tą stronę z artykułu o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Premia w kilku częściach

Promocja konta osobistego mBank podzielona jest na kilka części. Kolejne premie będziemy otrzymywać za różne aktywności:

  • 200 zł – za otwarcie konta za pomocą selfie lub poprzez e-dowód
  • 100 zł + 2 x 50 zł – za spełnienie warunków aktywności na koncie
  • 200 zł – w formie bonów do Biedronki, za spełnienie tych samych warunków jak dla premii wyżej
  • 120 zł – premia dla użytkowników, którzy założą konto w mBanku również swojemu dziecku

Warunki są tak naprawdę bardzo proste do spełnienia, a dokładną rozpiskę tego, co trzeba zrobić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie konto przedstawiam w specjalnie opracowanym terminarzu promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

200 zł za konto na selfie lub e-Dowód

W celu odebrania pierwszej premii (200 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także spełnienie warunków odbioru pozostałych premii, opisanych poniżej.

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać pozostałe 300 zł dostępne w promocji rachunku mBank.

Premię 200 zł odbierzemy do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w kwietniu – do końca sierpnia). Warunkiem otrzymania tej premii jest również spełnienie poniższych warunków do otrzymania premii 100 zł + 2 x 50 zł (oczywiście bez tego dotyczącego konta dla dziecka – to jest opcjonalne).

Kolejne 100 zł do odbioru

Kolejne 100 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym miesiącu oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Premię otrzymamy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w kwietniu – do końca czerwca).

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej (1000 zł wpływu i 8 transakcji kartą lub BLIKiem) – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premie otrzymamy do końca odpowiednio trzeciego i czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w kwietniu – do końca lipca i sierpnia).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

200 zł do Biedronki za spełnienie tych samych warunków

To jeszcze nie wszystko. W ramach wzmocnienia standardowej promocji konta, zyskamy po spełnieniu powyższych warunków dodatkowe 200 zł w formie bonów do Biedronki! Konieczne będzie tylko dołączenie do programu bonusowego mOkazje podczas wnioskowania o konto.

Konieczne jest tutaj zapewnianie wpływów na 1000 zł oraz wykonywanie min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem. Tym samym warunki się pokrywają z warunkami bazowej oferty. Możemy je zacząć już spełniać w miesiącu otwarcia konta.

Bonusy będą trafiać do nas co miesiąc od drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta (kolejno 100 zł, 50 zł i 50 zł). Vouchery znajdziemy w zakładce mOkazje w bankowości elektronicznej (zakładka Finanse => mOkazje).

Dodatkowo otrzymamy także miesiąc usługi Allegro Smart! za darmo. W sam raz na przetestowanie.

Dodatkowe 120 zł za eKonto Junior

Dodatkowe 120 zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia 120 zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2024


Czy eKonto do usług jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 9 zł). Wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe od kwoty 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata 2,50 zł). Limit minimalnej kwoty wypłaty nie obowiązuje dla wypłat realizowanych przez BLIK, ale tylko do 3.06.2024 (po tym dniu dla wypłat BLIK będą obowiązywać identyczne zasady jak dla wypłat gotówkowych).

Dodatkowa korzyść: 6,5% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 5,3% lub 6,5% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 50.000 zł. Wyższe oprocentowanie (6,5%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w lutym z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca maja).

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj premie z eKontem do usług”

Regulamin promocji „Zyskaj bonus od mBanku II”

Taryfa Opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *