velobank velokonto 600zl zwrotu - 540 60- promocja bankowa - 50 zl program polecen
|

Nowa edycja! Znów 650 zł w rewelacyjnej ofercie VeloKonta Velobank + 7% dla oszczędności!

PROMOCJA TRWA DO: 31.07.2024r.

Nasz hit na blogu, czyli absolutnie rewelacyjna promocja Velobank została przedłużona! Znów jest do zgarnięcia naprawdę łatwe 650 zł! Warunki nieco się zmieniły względem poprzednich edycji, ale założenia promocji pozostały bez zmian.

Konto osobiste VeloBank to VeloKonto, dzięki któremu w prosty sposób możemy zyskać aż 600 zł, z czego 60 zł po założeniu rachunku oraz 540 zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową oraz BLIK. Bank umożliwia także skorzystanie z promocyjnie oprocentowanego Elastycznego Konta Oszczędnościowego (7% w skali roku) oraz Lokaty Mobilnej (7% w skali roku).

Dodatkowo w prosty sposób zyskasz 50 zł korzystając z programu poleceń. Łącznie to aż 650 zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: 5HW7GR

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w VeloBanku od 31.12.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o VeloKonto wraz z VeloSkarbonką poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, jeśli posiadamy lub posiadaliśmy inny produkt VeloBanku niż konto (np. lokatę) – również kwalifikujemy się do promocji!

Promocja trwa do 31.07.2024. Podczas składania wniosku koniecznie zaznaczmy wszystkie zgody marketingowe i podajmy kod polecenia, żeby zyskać jeszcze więcej (dodatkowe 50 zł). Jeśli nie masz kodu polecenia, możesz skorzystać z mojego sprawdzonego kodu: 5HW7GR

Dokładniej rzecz ujmując, podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie wyrażenie zgody na prowadzenie marketingu, otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz użycie przez bank telefonu w celu marketingu bezpośredniego.

Po wypełnieniu wniosku musimy poczekać na kontakt konsultanta VeloBank, który potwierdzi nasze dane i wyśle do nas kuriera z umową. Są także alternatywne opcje weryfikacji tożsamości – poprzez selfie oraz aplikację mObywatel! Opcje te znacznie upraszczają proces otwarcia rachunku!

60 zł premii po założeniu

Pierwsze 60 zł otrzymamy w obecnej edycji za sam fakt otworzenia rachunku oraz wyrażenia zgód marketingowych. Konieczne będzie także zalogowanie się do bankowości mobilnej w ciągu 14 dni od chwili aktywacji konta. Bonus wpłynie na VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni roboczych od momentu spełnienia warunku!

540 zł w formie zwrotów

W ramach promocyjnej oferty cashbacku, która nawiasem mówiąc jest jedyną tego typu promocją na polskim rynku bankowym, VeloBank zwróci nam 5% wartości płatności kartą lub BLIKiem. W celu otrzymywania zwrotów konieczne będzie comiesięczne zasilanie naszego konta osobistego jednorazowym wpływem min. 2000 zł przez 8 kolejnych miesięcy po miesiącu założenia konta. Najprościej będzie przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Gotówka nie musi leżeć na koncie przez żaden określony czas. Po zaksięgowaniu przelewu można go od razu odesłać. Maksymalnie możemy otrzymać 60 zł miesięcznie przez 9 miesięcy, czyli łącznie aż 540 zł.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach i na stacjach paliw będą zaliczone! W obecnej edycji promocji tylko dwa typy transakcji nie będą zaakceptowane: są to płatności o kodzie MCC: 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi) oraz 4829 (internetowe przekazy pieniężne). Wykluczone są oczywiście również przelewy BLIK na telefon.

Wypłaty są realizowane praktycznie od razu – już w ciągu 2 dni roboczych po wykonaniu transakcji zwrot trafia na VeloSkarbonkę, która również jest oprocentowana – aż 6,5% w skali roku.

Zyskaj aż 7% na koncie oszczędnościowym VeloBank

Oprócz atrakcyjnej promocji konta osobistego VeloKonto, bank przygotował także wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego – aż 7% w skali roku do kwoty 100.000zł przez 92 dni. Nadwyżka nad saldo 100.000 zł do kwoty 400.000 zł będzie oprocentowana na 6,5%.

Mamy możliwość jednej darmowej wypłaty z konta oszczędnościowego w miesiącu, pozostałe to koszt 9zł od wypłaty. Wypłaty bezpośrednio na konto osobiste (VeloKonto) są z kolei darmowe i nielimitowane!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: 5HW7GR

Dodatkowe 50zł przy skorzystaniu z programu poleceń!

Świetna oferta uzupełniająca! Podczas wnioskowania o konto (w drugim kroku wniosku) podaj koniecznie kod polecający – dzięki temu zyskasz dodatkowe 50 zł! Konieczne będzie także zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych!

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: 5HW7GR

Następnie, w ciągu trzech pierwszych pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta musimy zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 2000zł z konta w innym banku. To taki sam warunek, jak dla otrzymywania zwrotów za płatności kartą!

W miesiącu następującym po miesiącu spełnienia ostatniego warunku (czyli po miesiącu, w którym zaksięguje się trzeci przelew) bank wypłaci premię 50 zł na nasze nowe konto!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: 5HW7GR


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2024


Czy VeloKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie VeloKonta jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową, jeśli nie wykonamy nią (lub BLIKiem) minimum 5 płatności w miesiącu. W przypadku braku spełnienia tego warunku, opłata za kartę wyniesie 7zł.

Warto jednak zauważyć, że osoby do 26 r.ż. mogą korzystać w konta i karty bezwarunkowo darmowo – nie obowiązuje ich warunek transakcyjności.

Wszystkie wypłaty z bankomatów Planet Cash są darmowe. Pozostałe to koszt 3,5% wartości transakcji, min. 5zł od wypłaty.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024”

Regulamin programu poleceń “Doceniam Velo – Polecam Velo – edycja 1/2024”

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.2]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *