mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024
|

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

PROMOCJA TRWA DO: 30.06.2024r.

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie mBank oferuje specjalne konto, które przeznaczone jest dla osób w wieku 13-17 lat – eKonto możliwości. W trwającej promocji oprócz darmowego rachunku otrzymamy także atrakcyjną premię 140 zł w gotówce! Dodatkowo możemy otrzymać dodatkowe 150 zł, jeśli skutecznie polecimy konto znajomemu!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji z premią mogą skorzystać osoby w wieku 13-17 lat, które nie posiadały wcześniej rachunku w mBanku. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otwarcie konta poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o otwarcie konta wraz z kartą debetową.

Do promocji możemy przystąpić do 30.06.2024r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak wygląda proces założenia rachunku?

Podczas wnioskowania konieczny będzie dokument potwierdzający Twoją tożsamość. W przypadku osób poniżej 18 lat może być to na przykład legitymacja szkolna. Dla niepełnoletnich potrzebna będzie także zgoda rodzica lub opiekuna prawnego do zawarcia umowy. Przy podpisywaniu umowy w obecności kuriera konieczna będzie wtedy także obecność rodzica lub opiekuna prawnego. Rodzic nie może także otworzyć tego rachunku sam, bez obecności dziecka.

Zgarnij 140 zł

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć tytułową premię? Pierwszą część premii (3 razy po 10 zł) otrzymamy, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonamy następujące czynności:

  • Zapłacimy min. 3 razy telefonem (BLIK zbliżeniowy/ Google Pay/ Apple Pay)
  • Wykonamy min. 3 przelewy na telefon BLIK
  • Utrzymamy min. 30 zł na otwartym celu oszczędnościowym w bankowości internetowej

Za spełnienie każdego z tych warunków otrzymamy 3 x 10 zł w formie przelewów do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Ale to jeszcze nie wszystko. Jeśli spełnimy wszystkie trzy powyższe warunki, otrzymamy w tym samym terminie kolejne 110 zł w gotówce!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Łącznie otrzymamy tytułowe 140 zł w gotówce. Dodatkowo będziemy mogli zyskać kolejne 150 zł za polecenie konta – szczegóły poniżej.

Cel oszczędnościowy – Twój sposób na oszczędzanie!

Jako jeden z warunków powyżej pojawia się zgromadzenie min. 30 zł na otwartym celu oszczędnościowym. Założymy go w bankowości internetowej w bardzo prosty sposób.

Ciekawą funkcją jest także oszczędzanie w ramach Moje Cele w formie wirtualnej skarbonki. Po każdej transakcji poprzez zaokrąglenie kwoty w górę zbierają się kolejne złotówki, które powiększają saldo naszych wypracowanych oszczędności! Możemy na przykład wybrać opcję, aby końcówki transakcji były zaokrąglane do pełnych wielokrotności 10 zł. To pozwoli nam szybko zbierać gotówkę na swój cel! Oczywiście odłożone pieniądze możemy w dowolnym momencie wypłacić.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe 150 zł z programem poleceń

mBank ma również swój program poleceń, dzięki któremu możemy zyskać dodatkową premię! Jeśli zarejestrujemy się w programie i polecimy skutecznie konto komuś z rodziny lub znajomych – otrzymamy kolejne 150 zł premii w gotówce! Co obecnie trzeba zrobić, aby otrzymać premię za polecenie? Ty musisz zrobić po prostu 5 dowolnych transakcji kartą, natomiast Twój znajomy (w przypadku konta indywidualnego) również 5 transakcji kartą oraz min. 1 transakcję BLIK. To tyle! Po spełnieniu tych warunków kolejne 150 zł w gotówce ląduje na Twoim koncie!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji 13-17 – maj 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji 13-17 – czerwiec 2024


eKonto możliwości 13-17 – co masz za 0 zł?

eKonto możliwości to świetny rachunek dla osób młodych, które zaczynają korzystać z bankowości. Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, podobnie jak utrzymanie karty debetowej do rachunku – i to bezwarunkowo. Darmowe są wypłaty z bankomatów o wartości min. 100 zł. W przeciwnym wypadku obowiązuje opłata 2,50 zł od każdej wypłaty.

Warto wspomnieć, iż podczas składania wniosku o konto możemy wybrać kartę z dowolną grafiką. To świetny sposób na personalizację tak ważnej rzeczy w życiu jaką jest pierwsza karta debetowa! W ramach rachunku możemy oczywiście także korzystać z wygodnych przelewów na numer telefonu, bardzo popularnych zwłaszcza wśród młodych.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin Promocji – „Zyskuję więcej – bo mogę III”

Tabela Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *