promocja nest bank konto osobiste konto walutowe
|

400 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku! Promocja wraca po kilku miesiącach + oszczędzaj na 7,1%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nest Bank, który od kilku miesięcy nie miał żadnej promocji z premią powraca z ciekawą ofertą! Otrzymamy 400 zł w gotówce założeniu konta osobistego Nest Konto i spełnieniu prostych warunków! Do skorzystania z promocji konieczne będzie posiadanie lub wymiana środków w walucie EUR. Oprócz tego będziemy mieli możliwość skorzystania z rewelacyjnie oprocentowanej Lokaty Witaj (7,1% do 25 000 zł na 6 miesięcy) oraz Nest Konta Oszczędnościowego (7,1% do 100 000 zł na 90 dni).

Co istotne – Nest Konto jest całkowicie bezwarunkowo darmowym kontem osobistym!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego rachunku w Nest Banku od 1.01.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania o produkt wyrazić wszystkie zgody marketingowe. Aby potwierdzić tożsamość przez internet – możemy wybrać przelew weryfikacyjny, aplikację mobilną lub rozmowę wideo z konsultantem.

Jeśli wybierzemy przelew weryfikacyjny (dostępny jeśli mamy konto w jednym w banków: Pekao SA, Alior Bank, Santander Bank Polska, mBank, ING Bank Śląski) pamiętajmy, iż dane, które podamy we wniosku muszą się w pełni zgadzać z danymi nadawcy przelewu. Zwróćmy szczególną uwagę na to, aby podać ten sam adres. Przelew powinien pochodzić z banku, w którym składaliśmy nasz wzór podpisu. Jeśli nie dysponujemy takich rachunkiem – konieczne będzie wybranie innej opcji potwierdzenia tożsamości.

Promocja trwa do 31.07.2024. Co istotne, w ciągu 14 dni od momentu złożenia wniosku o rachunek musimy podpisać umowę.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak otrzymać 400 zł?

Warunki otrzymania maksymalnej premii 400 zł są proste do spełnienia. Otóż w celu zgarnięcia pierwszych 100 zł musimy do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta:

  • Założyć Nest Konto Waluta EUR
  • Otworzyć Nest Kantor
  • Wykonać transakcję walutową o wartości min. 100 EUR (z PLN na EUR lub odwrotnie)

Konto walutowe i oszczędnościowe w EUR (oba są darmowe) otworzymy klikając kolejno: Centrum kontaktu i dyspozycji > Wnioski i dyspozycje > Nowy wniosek.

Kolejne 3 razy po 100 zł otrzymamy, jeśli będziemy oszczędzać. O co chodzi? W każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu konta konieczne będzie zapewnianie na koncie oszczędnościowym (w EUR) salda min. 5000 EUR. Saldo będzie weryfikowane każdorazowo na koniec miesiąca.

Oprócz tego konieczne będzie także wykonywanie w każdym z wymienionych wyżej miesięcy min. 3 transakcji kartą (wliczają się wszystkie standardowe płatności, także BLIK). Wykluczone są jednak transakcje nietypowe, np. wpłaty kartą czy wpłaty BLIK.

Premie będą każdorazowo wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danego warunku.

Konto oszczędnościowe EUR jest oprocentowane na 1,5% przez okres 120 dni. Pamiętajmy, iż jest to jeden z nielicznych produktów w Polsce zapewniający możliwość oszczędzania w tej walucie. Oprocentowania nie powinniśmy porównywać do stóp procentowych w Polsce, tylko stóp procentowych EBC (Europejskiego Banku Centralnego), które są oczywiście odpowiednio niższe. Dodatkowa premia 400 zł w ramach promocji jest dużym dopalaczem dla tego oprocentowania!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy Nest Konto jest darmowe?

Zdecydowanie tak! To jeden z ostatnich całkowicie darmowych rachunków osobistych na rynku! Nie zapłacimy NIC za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce BLIKiem niezależnie od tego, jaką aktywnością wykażemy się na koncie w danym miesiącu.

Dodatkowe korzyści dla oszczędzających – aż 7,1%!

Dodatkowo dla nowych klientów Nest Bank przygotował świetną ofertę oszczędnościową. Możemy oszczędzać na Nest Lokacie Witaj (7,1%) oraz Nest Koncie Oszczędnościowym (7,1%).

W przypadku Nest Lokaty Witaj promocyjne oprocentowanie 7,1% będzie dostępne przez 30 dni od momentu otworzenia konta osobistego. Maksymalnie możemy ulokować 25 000 zł na okres 6 miesięcy. Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie, konieczne będzie w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty zapewnienie wpływu na konto min. 2000 zł, utrzymywanie aktywnych zgód marketinowych oraz wykonanie min. 3 transakcji spośród: płatność kartą, płatność BLIK, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy rachunkami własnymi).

Z kolei Nest Konto Oszczędnościowe oprocentowane jest także na 7,1% do kwoty 100 000 zł przez pierwsze 90 dni od otwarcia konta osobistego. Co istotne, w celu otrzymania promocyjnego oprocentowania konieczne będzie w okresie do 30 dni od otwarcia konta oraz pomiędzy 31. a 60. dniem od otworzenia konta wykonanie min. 3 dowolnych transakcji spośród: płatność kartą, płatność BLIK, przelew (wyłączając przelew pomiędzy rachunkami własnymi) oraz zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „400 zł za wymianę i oszczędzanie w euro”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *