velobank velokonto dla młodych bonus promocja program poleceń 2
|

Dla Młodych! Teraz 650 zł w rewelacyjnej ofercie darmowego VeloKonta dla Młodych Velobank + 7% dla oszczędności!

PROMOCJA TRWA DO: 31.07.2024r.

Hit ostatnich miesięcy w wydaniu dla Młodych, czyli absolutnie rewelacyjna promocja Velobank! Do zgarnięcia jest naprawdę łatwe 650 zł!

Konto osobiste VeloBank dla osób w wieku 18-26 lat to VeloKonto dla Młodych, dzięki któremu w prosty sposób możemy zyskać aż 600 zł, z czego 60 zł po założeniu rachunku oraz 540 zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową oraz BLIK. Bank umożliwia także skorzystanie z promocyjnie oprocentowanego Elastycznego Konta Oszczędnościowego (7% w skali roku) oraz Lokaty Mobilnej (7% w skali roku). Specjalna oferta dla Młodych to bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta i karty. Z bankomatów także możemy korzystać bez opłat, o ile tylko 5 razy w miesiącu zapłacimy kartą!

Dodatkowo w prosty sposób zyskamy 50 zł korzystając z programu poleceń. Łącznie to aż 650 zł łatwej do wyciągnięcia kasy!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: Z5MVA8

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w VeloBanku od 31.12.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o VeloKonto dla Młodych wraz z VeloSkarbonką poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, jeśli posiadamy lub posiadaliśmy inny produkt VeloBanku niż konto (np. lokatę) – również kwalifikujemy się do promocji!

Promocja trwa do 31.07.2024. Podczas składania wniosku koniecznie zaznaczmy wszystkie zgody marketingowe i podajmy kod polecenia, żeby zyskać jeszcze więcej (dodatkowe 50 zł). Jeśli nie masz kodu polecenia, możesz skorzystać z mojego sprawdzonego kodu: Z5MVA8

Dokładniej rzecz ujmując, podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie wyrażenie zgody na prowadzenie marketingu, otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz użycie przez bank telefonu w celu marketingu bezpośredniego.

Po wypełnieniu wniosku musimy poczekać na kontakt konsultanta VeloBank, który potwierdzi nasze dane i wyśle do nas kuriera z umową. Są także alternatywne opcje weryfikacji tożsamości – poprzez selfie oraz aplikację mObywatel! Opcje te znacznie upraszczają proces otwarcia rachunku!

60 zł premii po założeniu

Pierwsze 60 zł otrzymamy w obecnej edycji za sam fakt otworzenia rachunku oraz wyrażenia zgód marketingowych. Konieczne będzie także zalogowanie się do bankowości mobilnej w ciągu 14 dni od chwili aktywacji konta. Bonus wpłynie na VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni roboczych od momentu spełnienia warunku!

540 zł w formie zwrotów

W ramach promocyjnej oferty cashbacku, która nawiasem mówiąc jest jedyną tego typu promocją na polskim rynku bankowym, VeloBank zwróci nam 5% wartości płatności kartą lub BLIKiem. W celu otrzymywania zwrotów konieczne będzie comiesięczne zasilanie naszego konta osobistego jednorazowym wpływem min. 2000 zł przez 8 kolejnych miesięcy po miesiącu założenia konta. Najprościej będzie przelać pieniądze z naszego konta w innym banku. Gotówka nie musi leżeć na koncie przez żaden określony czas. Po zaksięgowaniu przelewu można go od razu odesłać. Maksymalnie możemy otrzymać 60 zł miesięcznie przez 9 miesięcy, czyli łącznie aż 540 zł.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach i na stacjach paliw będą zaliczone! W obecnej edycji promocji tylko dwa typy transakcji nie będą zaakceptowane: są to płatności o kodzie MCC: 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi) oraz 4829 (internetowe przekazy pieniężne). Wykluczone są oczywiście również przelewy BLIK na telefon.

Wypłaty są realizowane praktycznie od razu – już w ciągu 2 dni roboczych po wykonaniu transakcji zwrot trafia na VeloSkarbonkę, która również jest oprocentowana – aż 6,5% w skali roku.

Zyskaj aż 7% na koncie oszczędnościowym VeloBank

Oprócz atrakcyjnej promocji konta osobistego VeloKonto dla Młodych, bank przygotował także wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego – aż 7% w skali roku do kwoty 100.000zł przez 92 dni. Nadwyżka nad saldo 100.000 zł do kwoty 400.000 zł będzie oprocentowana na 6,5%.

Mamy możliwość jednej darmowej wypłaty z konta oszczędnościowego w miesiącu, pozostałe to koszt 9zł od wypłaty. Wypłaty bezpośrednio na konto osobiste (VeloKonto dla Młodych) są z kolei darmowe i nielimitowane!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: Z5MVA8

Dodatkowe 50zł przy skorzystaniu z programu poleceń!

Świetna oferta uzupełniająca! Podczas wnioskowania o konto (w drugim kroku wniosku) podaj koniecznie kod polecający – dzięki temu zyskasz dodatkowe 50 zł! Konieczne będzie także zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych!

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: Z5MVA8

Następnie, w ciągu trzech pierwszych pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta musimy zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 2000zł z konta w innym banku. To taki sam warunek, jak dla otrzymywania zwrotów za płatności kartą!

W miesiącu następującym po miesiącu spełnienia ostatniego warunku (czyli po miesiącu, w którym zaksięguje się trzeci przelew) bank wypłaci premię 50 zł na nasze nowe konto!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia: Z5MVA8


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2024

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2024


Czy VeloKonto dla Młodych jest darmowe?

Prowadzenie VeloKonta dla Młodych oraz użytkowanie karty debetowej do rachunku jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów, jeśli nie wykonamy kartą (lub BLIKiem) minimum 5 płatności w miesiącu (opłata za każdą wypłatę wyniesie wtedy 5 zł).


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024”

Regulamin programu poleceń “Doceniam Velo – Polecam Velo – edycja 2/2024”

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *