Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Darmowe konto z gwarantowaną premią 100zł w BZWBK!

Darmowe konto z gwarantowaną premią 100zł w BZWBK!


Bank Zachodni WBK razem z Comperia Bonus tylko do końca czerwca oferują promocję, dzięki której nasze środki na rachunku osobistym będą oprocentowane na 4% w skali roku. Dodatkowo, korzystając z promocji Comperia Bonus, możemy zgarnąć gwarantowaną premię w wysokości 100zł za założenie konta. Bonus jest naprawdę bardzo prosty do zdobycia. Wystarczy zarejestrować się na stronie promocji, założyć darmowe Konto Godne Polecenia i wykonać 6 dowolnych transakcji kartą wydaną do rachunku. Hitowa promocja sprzed dwóch miesięcy, dzięki której wielu z Was zyskało, wraca w kolejnej edycji!

comperia bonus 6

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie były posiadaczami rachunku w Banku Zachodnim WBK od 15 sierpnia 2015r. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje tylko zarejestrować się na stronie promocji, a potem złożyć wniosek o darmowe konto z linka w przysłanym do nas mailu. Należy zaznaczyć zgodę na przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (spokojnie- chodzi po prostu o to, żeby operator promocji, czyli Comperia mógła wypłacić Wam premię 100zł). Dodatkowo należy także zaznaczyć zgodę na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Czas na złożenie wniosku macie do 30 czerwca 2016r.

Jak wygląda proces zakładania konta?

W celu weryfikacji naszej umowy możemy wybrać dwie opcje jej potwierdzenia – za pomocą przelewu aktywacyjnego lub kuriera. Z mojego doświadczenia wynika, że lepiej w przypadku BZWBK zamówić kuriera. Unikniemy w ten sposób niezgodności danych w przypadku kiedy wpiszemy np. ul. Owsiana zamiast Owsiana.

Kliknij, aby założyć darmowe Konto Godne Polecenia z gwarantowaną premią 100zł!

Warunki otrzymania bonusu 100zł za założenie konta

Aby otrzymać bonus w wysokości 100zł, należy wykonać co najmniej 6 transakcji kartą, płatności BLIK lub płatności telefonem. Transakcje muszę zostać zaksięgowane na naszym koncie do 31 sierpnia 2016r. To tyle!

Informację o przyznaniu nam premii otrzymamy poprzez e-mail oraz SMS do 23 września 2016r. Należy wtedy zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do przelewu w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania wiadomości. Premia zostanie wypłacona na nasze Konto Godne Polecenia do 30 września 2016.

Darmowe Konto Godne Polecenia – zobacz, czy warto je założyć!

Konto Godne Polecenia jest rachunkiem darmowym – bezwarunkowo nie ponosimy opłat za jego prowadzenie. Dodatkowo zakładając konto w przedstawianej promocji nasze środki na koncie będą oprocentowane na 4% w skali roku do kwoty 4000zł aż do czerwca 2017r. – a do tego otrzymamy bonus 100zł! Zakładając rachunek w opisywanej promocji nie poniesiemy opłat za utrzymanie karty do konta, także do czerwca 2017r. Darmowe będą także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Od sierpnia 2016r. zapłacimy z kolei za płatności przez Przelewy24 (50gr), zlecenia stałe (50gr) oraz kody autoryzacyjne SMS (jeśli będzie ich więcej niż 6 w miesiącu). Za to jeśli nie korzystamy z tych funkcjonalności, to Konto Godne Polecenia jest przy obecnej promocji bardzo dobrym rozwiązaniem. Najważniejsze, że w każdym przypadku sama obsługa konta jest całkowicie darmowa.

Należy zwrócić uwagę, że w celu podwyższenia wysokości oprocentowanej kwoty możemy założyć aż 3 Konta Godne Polecenia! Najbezpieczniej jest to zrobić w późniejszym okresie (ale przed końcem czerwca), żebyśmy przez pomyłkę nie wykonywali 6 transakcji do premii 100zł na innym koncie niż początkowe.

3 kroki do zdobycia 100zł

KROK 1: Rejestrujemy się na stronie promocji.

KROK 2: Składamy wniosek o konto.

KROK 3: Wykonujemy 6 transakcji kartą.

Cieszymy się ze 100zł premii!

Zdecydowanie muszę polecić tą promocję. Po założeniu Konta Godnego Polecenia oprócz atrakcyjnej i łatwej do zdobycia premii 100zł – nasz nowy rachunek będzie oprocentowany na 4% aż do czerwca 2017r. Konto szczególnie dobrze sprawdzi się jako „skarbonka” z racji promocyjnego oprocentowania. Do tego otrzymamy gwarancję bezpłatności rachunku i karty! Szczerze polecam, bo być może to już ostatnia szansa na tak dobre warunki na koncie osobistym.

Powiązane artykuły

560zł po założeniu Konta 360 w Banku Millenium! Proste warunki! Nawet 560zł premii za założenie Konta 360 w Banku Millenium! W bardzo prosty sposób możemy zyskać 100zł na start, 100zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz do 360zł w formie prem...
100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina i do 300zł za płatności kartą w mBanku + dodatkowe 50zł! Trwa świetna promocja mBanku, dzięki której w banalny sposób możemy stać się właścicielami bonu na kwotę 100zł do drogerii Rossmann lub 4 biletów do kina Helios, a także zyskać nawet 300zł w formie zw...
400zł od Citibanku do wydania na morele.net – promocja karty kredytowej! Promocja karty kredytowej Citibank - kolejna edycja świetnej oferty, w której za założenie karty kredytowej i wykonanie nią kilku transakcji otrzymamy bon 400zł do wydania w sklepie internetowym morel...
Lukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Top