Jesteś tutaj
Główna > Pożyczki i kredyty > Darmowa pożyczka przez internet w Eurobanku – RRSO 0%

Darmowa pożyczka przez internet w Eurobanku – RRSO 0%

darmowa pożyczka przez internet
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Darmowa pożyczka przez internet to wabik, który stosuje wiele zarówno banków, jak i instytucji pozabankowych. Stosunkowo rzadko jednak w praktyce pożyczka ta jest całkowicie darmowa. Sytuacja taka szczególnie ma miejsce przy korzystaniu z parabanków, z których korzystanie zdecydowanie odradzam. Eurobank z kolei jednak przygotował świetną ofertę, dzięki której możemy pożyczyć 1000zł całkowicie za darmo na okres 6 miesięcy. RRSO to 0%!

Do końca promocji pozostało:

[wpcdt-countdown id=”1946″]

Darmowa pożyczka przez internet – jak ją otrzymać?

Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć wniosek poprzez dedykowany link. W ramach oferty można złożyć tylko jeden wniosek. Całość procedury potrwa zaledwie 15 minut, o ile nasz bank obsługuje przelewy ekspresowe, dzięki czemu w szybkim czasie Eurobank będzie mógł zweryfikować naszą tożsamość. Co ważne, nie potrzebujemy żadnych dokumentów dochodowych, aby otrzymać pożyczkę. Wystarczy deklaracja wpływów.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Dlaczego warto wziąć tą pożyczkę?

Co prawda jestem przeciwnikiem zadłużania się, jednak uważam, że mądre korzystanie z kart kredytowych czy też z pożyczek bankowych z RRSO 0% może być dobrym pomysłem. Pamiętajmy bowiem, że darmowa pożyczka przez internet w Eurobanku jest ofertą całkowicie darmową. Nie zapłacimy żadnych odsetek ani prowizji za udzielenie pożyczki, jeśli okres jej spłaty wyniesie maksymalnie 6 miesięcy! W praktyce tego typu pożyczka może zadziałać jak darmowa karta kredytowa, czyli narzędzie do przesunięcia naszych wydatków w czasie bez obawy o dodatkowe koszty.

Oferta może być także dobrym narzędziem do wyrobienia sobie pozytywnej historii kredytowej w BIK. Bardzo często banki odmawiają młodym ludziom zawarcia umowy o kartę kredytową ze względu na brak historii kredytowej w BIK. Promocja z RRSO 0% w Eurobanku pozwala w bardzo prosty sposób taką historię wyrobić. Opcja założenia karty kredytowej pozwala na skorzystanie z wielu atrakcyjnych promocji bankowych (nawet do 400zł po założeniu kredytówki i spełnieniu zazwyczaj naprawdę bardzo prostych warunków). Jak widać, darmowa pożyczka przez internet może czasami okazać się naprawdę dobrym pomysłem.


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Darmowa pożyczka przez internet w Eurobanku – RRSO 0%

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X