Jesteś tutaj
Główna > Poradniki > Darmowa pożyczka przez internet w Eurobanku – RRSO 0%

Darmowa pożyczka przez internet w Eurobanku – RRSO 0%

darmowa pożyczka przez internet
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Darmowa pożyczka przez internet to wabik, który stosuje wiele zarówno banków, jak i instytucji pozabankowych. Stosunkowo rzadko jednak w praktyce pożyczka ta jest całkowicie darmowa. Sytuacja taka szczególnie ma miejsce przy korzystaniu z parabanków, z których korzystanie zdecydowanie odradzam. Eurobank z kolei jednak przygotował świetną ofertę, dzięki której możemy pożyczyć 1000zł całkowicie za darmo na okres 6 miesięcy. RRSO to 0%!

Do końca promocji pozostało:

[wpcdt-countdown id=”1946″]

Darmowa pożyczka przez internet – jak ją otrzymać?

Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć wniosek poprzez dedykowany link. W ramach oferty można złożyć tylko jeden wniosek. Całość procedury potrwa zaledwie 15 minut, o ile nasz bank obsługuje przelewy ekspresowe, dzięki czemu w szybkim czasie Eurobank będzie mógł zweryfikować naszą tożsamość. Co ważne, nie potrzebujemy żadnych dokumentów dochodowych, aby otrzymać pożyczkę. Wystarczy deklaracja wpływów.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Dlaczego warto wziąć tą pożyczkę?

Co prawda jestem przeciwnikiem zadłużania się, jednak uważam, że mądre korzystanie z kart kredytowych czy też z pożyczek bankowych z RRSO 0% może być dobrym pomysłem. Pamiętajmy bowiem, że darmowa pożyczka przez internet w Eurobanku jest ofertą całkowicie darmową. Nie zapłacimy żadnych odsetek ani prowizji za udzielenie pożyczki, jeśli okres jej spłaty wyniesie maksymalnie 6 miesięcy! W praktyce tego typu pożyczka może zadziałać jak darmowa karta kredytowa, czyli narzędzie do przesunięcia naszych wydatków w czasie bez obawy o dodatkowe koszty.

Oferta może być także dobrym narzędziem do wyrobienia sobie pozytywnej historii kredytowej w BIK. Bardzo często banki odmawiają młodym ludziom zawarcia umowy o kartę kredytową ze względu na brak historii kredytowej w BIK. Promocja z RRSO 0% w Eurobanku pozwala w bardzo prosty sposób taką historię wyrobić. Opcja założenia karty kredytowej pozwala na skorzystanie z wielu atrakcyjnych promocji bankowych (nawet do 400zł po założeniu kredytówki i spełnieniu zazwyczaj naprawdę bardzo prostych warunków). Jak widać, darmowa pożyczka przez internet może czasami okazać się naprawdę dobrym pomysłem.


Ostatnio popularne na blogu:

400 bnp paribas 2

TOP OFERTA: 400zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas!

Lubimy promocje bankowe, a najbardziej takie, które oferują nam wysoką premię w gotówce. Taka właśnie okazja pojawia się obecnie w ofercie BNP Paribas – w prosty sposób możemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
santander 500

WOW! HIT ROKU? 500zł w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę!

Takiej promocji Santander w tym roku jeszcze nie było. Mamy okazję w bardzo prosty sposób zyskać 500zł, z czego 350zł w gotówce a kolejne 150zł w formie bonu ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top