Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Ponad 300zł po wyrobieniu karty kredytowej Citi Simplicity!

Ponad 300zł po wyrobieniu karty kredytowej Citi Simplicity!

300 citi priceless
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Citibank zawsze oferował świetne promocje swoich kredytówek. Nie inaczej jest tym razem. Do zgarnięcia jest 15000 punktów w programie Priceless Specials. Punkty możemy wymienić na vouchery do zrealizowania u partnerów. Wśród nich są takie sklepy jak Carrefour, Decathlon czy stacje paliw CircleK. Przy takim wachlarzu opcji wymiany punktów możemy je właściwie traktować jak gotówkę. Realna wartość nagrody to minimum 300zł, a jeśli trafimy na atrakcyjną promocję w programie Priceless Specials możemy z powodzeniem otrzymać 200zł więcej!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2017 roku. Dodatkowo z uwagi na to, iż jest to produkt kredytowy, należy spełnić minimalne kryterium dochodowe:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Oprócz tego powinienem dodać w tym momencie jeszcze to, co zawsze powtarzam w kontekście kredytówek – nie powinniśmy się bać kart kredytowych, a jedynie nauczyć z nich efektywnie i mądrze korzystać. Z pomocą mogą przyjść poradniki – pod tym i tym adresem.

Jeśli spełniamy powyższe warunki promocji, możemy złożyć wniosek poprzez dedykowany link. W ciągu kilku dni otrzymamy telefon od konsultanta banku z dalszymi instrukcjami.

Podczas wnioskowania o kartę kredytową powinniśmy koniecznie wyrazić dwie zgody: na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz przekazywanie tych informacji drogą telefoniczną.

Promocja trwa do 12.02.2019r.

Jakie warunki muszę spełnić?

W promocji otrzymać możemy 15000 punktów w programie premiowym Priceless Specials. Przekazywane są one w 3 transzach po 5000 punktów. Pierwsze 5000 punktów będzie przyznane, jeśli do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową zalogujemy się do serwisu Citibank Online lub Citi Mobile, zapiszemy się do programu Priceless Specials poprzez formularz w bankowości internetowej oraz wykonamy transakcje kredytówką na łączną kwotę minimum 500zł. Kolejne uznania po 5000 punktów otrzymamy za zrobienie obrotu kartą kredytową w wysokości 500zł w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

Co ważne, obrót 500zł miesięcznie powinniśmy wykonywać tylko u partnerów programu Priceless Specials – pokaźna lista partnerów programu znajduje się tutaj.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

W jaki sposób otrzymam nagrodę?

Jeśli spełnimy warunki w danym miesiącu, otrzymamy 5000 punktów w programie Priceless Specials. Punkty zostaną nam przekazane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Taką nagrodę możemy otrzymać trzykrotnie (za 3 kolejne miesiące), co daje nam łącznie 15000 punktów wymiennych na nagrody. Wartość zgromadzonych punktów to realnie minimum 300zł, jednak bardzo często można natrafić na atrakcyjne promocje w programie premiowym, dzięki którym ceny niektórych voucherów są niższe o 30%. Dzięki temu możemy zarobić realnie nawet 100-200zł więcej!

Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji możemy wybrać kilka rodzajów kredytówek Citibanku, jednak według mnie założenie tylko jednej z nich jest opłacalne – Citi Simplicity. Nie poniesiemy za nią opłaty miesięcznej ani rocznej.

Konsultant podczas rozmowy będzie oferował nam skorzystanie z różnego typu płatnych usług dodatkowych do karty, takich jak CitiPhone, karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa. Jeśli nie będziemy zgadzać się na ich włączenie, promocję przejdziemy bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

Jedyną usługą, która jest darmowa spośród oferowanych to CitiAlerts. Warto ją włączyć, ponieważ dzięki niej otrzymujemy na bieżąco informacje o operacjach wykonywanych na naszej karcie na pomocą wiadomości SMS.

Dlaczego ta promocja jest opłacalna także dla banku?

Promocje kredytówek bardzo często próbują przyciągnąć nas wysoką premią. Tak jak wcześniej pisałem, promocję z powodzeniem można przejść bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Trzeba jednak stosować się do podstawowych zasad korzystania z kart kredytowych opisanych w tym artykule. Myślę, że po jego lekturze stanie się jasne, dlaczego ta promocja jest opłacalna nie tylko dla klienta, ale MOŻE być także opłacalna dla banku.

Regulamin oferty „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank”

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

2 thoughts on “Ponad 300zł po wyrobieniu karty kredytowej Citi Simplicity!

    1. Transakcje muszą być wykonane u partnerów programu Priceless Specials, jest o tym wzmianka w artykule. Partnerów jest całkiem sporo (także sklepy, w których wykonujemy zakupy na co dzień, np. Carrefour, Circle K itd.)

Dodaj komentarz

Top