200 millenium kwiecien 2019
|

200zł od Millennium po spełnieniu bardzo prostych warunków! Hit powraca!

Świetna oferta od Banku Millennium powraca! Wystarczy spełnić warunki bezpłatności Konta 360 i aktywować aplikację mobilną, żeby zgarnąć aż 200zł w gotówce! Zobacz, jakie to proste.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadają ani nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium, a także nie brały udziału w żadnej promocji „z premią na start” związanej z Kontem 360 lub Kontem 360 Student.

Zakładamy Konto 360!

Jeśli spełniamy powyższe warunki promocji, możemy złożyć wniosek o Konto 360 poprzez dedykowany link.

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są wyjątkowo proste do spełnienia. Oto co robimy, aby otrzymać 200zł w gotówce.

Do 27.05.2019 składamy wniosek o Konto 360 (wraz z kartą debetową) poprzez stronę promocji. Następnie do 31.05.2019r. podpisujemy umowę o konto (wizyta kuriera). Podczas składania wniosku wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych przez Bank i jednostki powiązane z Bankiem. Do 31.05.2019r. musimy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. W czerwcu, lipcu i sierpniu 2019r. spełniamy warunek darmowości konta, czyli w każdym z tych miesięcy wykonujemy jedną dowolną transakcję kartą debetową do konta (lub BLIKiem) oraz zapewniamy wpływ na konto w wysokości minimum 1000zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

To tyle! 200zł trafi na nasze Konto 360 do 20.09.2019r. Pamiętajmy, że do czasu wypłaty premii musimy być oczywiście nadal posiadaczami konta. Nie możemy także do tego terminu cofnąć wyrażonych zgód marketingowych.

Czy Konto 360 jest darmowe?

Tak. Konto 360 to obecnie jedno z najlepszych kont osobistych na rynku. Potwierdza to ranking kont osobistych polakoszczedza.pl. Po spełnieniu warunków darmowości konta (w danym miesiącu wpływ 1000zł oraz jedna transakcja kartą lub BLIKiem) nie zapłacimy nic za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, a także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce! Warto podkreślić, że osoby poniżej 26 r.ż. powinny zawnioskować o Konto 360 Student. W tym wariancie produktu nie mamy wymogu wpływu 1000zł. Wystarczy jedna transakcja kartą w miesiącu, aby korzystać ze wszystkich podstawowych usług banku zupełnie za darmo. Co istotne, nie trzeba być studentem, aby takie konto założyć. Wystarczy mieć mniej niż 26 lat. Jednocześnie trzeba pamiętać, że do spełnienia warunków otrzymania premii 200zł w czerwcu, lipcu i sierpniu wymagany jest wpływ 1000zł na konto!

Świetna oferta konta oszczędnościowego!

Kolejna zaleta Konta 360 to doskonała oferta oszczędnościowa. Konto oszczędnościowe Profit oprocentowane jest bowiem na 2,7% do kwoty aż 100 000zł. Bank systematycznie odnawia promocję podwyższonego oprocentowania. Wystarczy regularnie wycofywać swoje środki zgromadzone na koncie oszczędnościowym przed końcem danej edycji promocji. Dzięki temu będą one mogły wrócić jako nowe środki w kolejnej edycji promocji z podwyższonym oprocentowaniem. Dzięki temu wielu klientów już od kilku lat cieszy się stałym oprocentowaniem w wysokości 2,7% dla swoich oszczędności!

Regulamin promocji “200zł z Kontem 360”

Popularne na blogu:

[wtpsw_popular_post]

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *