Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Znów 8,1% do 100.000zł na koncie oszczędnościowym Citibank + 900zł po założeniu karty kredytowej!

Znów 8,1% do 100.000zł na koncie oszczędnościowym Citibank + 900zł po założeniu karty kredytowej!

promocja citibank 8,1 konto oszczędnościowe
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 4.2]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ponownie Citibank zostaje liderem oprocentowania kont oszczędnościowych! Rachunek oszczędnościowy zakładany wraz z całkowicie darmowym kontem osobistym pozwoli nam oszczędzać aż na 8,1% w skali roku, do kwoty 100.000zł, a dodatkowo zgarnąć premię 20zł. Równolegle możemy założyć kartę kredytową Citibank i skorzystać z promocji, w której do odebrania jest proste 900zł premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 31.05.2023. Ale… wniosków jest tylko 1500. Pula może wyczerpać się przed czasem!

Załóż bezpłatne CitiKonto i oszczędzaj aż na 8,1%!

20zł premii na start

Pierwsze 20zł w gotówce otrzymamy po podpisaniu umowy i wyrażeniu zgód marketingowych. Premię otrzymamy na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Co ważne, wymóg zgód marketingowych dotyczy tylko dodatkowej premii 20zł, a nie promocyjnego oprocentowania rachunku oszczędnościowego.

Promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe na 8,1%

Jeśli CitiKonto otworzymy do końca maja oraz w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu:

– Zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 2000zł,

– Wykonamy min. 1 transakcję kartą na kwotę min. 100zł (chodzi o kwotę pojedynczej transakcji w danym miesiącu)

– wtedy od maja do końca sierpnia otrzymamy możliwość ulokowania środków na koncie oszczędnościowym na 8,1% do kwoty 100.000zł. Przelew, który trafi na konto osobiste (2000zł) nie musi leżeć na rachunku żaden określony czas. Możemy tą kwotę od razu przelać z powrotem po zaksięgowaniu. Może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku, ale koniecznie wysłany z banku innego niż Citibank.

Kiedy otrzymam odsetki?

Wpływ odsetek na koncie oszczędnościowym nastąpi w dwóch częściach. Pierwsza część to 3% w skali roku dodawane do naszego salda na koniec danego miesiąca kalendarzowego. Druga część to dodatkowe 5,1% w skali roku (będące dopełnieniem do 8,1%) – wypłacane do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (czyli do 20. września).

Załóż bezpłatne CitiKonto i oszczędzaj aż na 8,1%!

Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin oferty „Oszczędzaj z CitiKontem – edycja 2”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja wakacyjna millennium konto oszczędnościowe

400 zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360 + 7,5% na koncie oszczędnościowym!

Bank Millennium powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360°! Tym razem do zgarnięcia jest 400zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach! Oferowane Konto Millennium 360° to ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top