Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Opaska Xiaomi Smart Bank 7 NFC o wartości 300zł po założeniu konta dla dziecka 13-17 lat w Alior Bank + 450 zł dla rodzica!

Opaska Xiaomi Smart Bank 7 NFC o wartości 300zł po założeniu konta dla dziecka 13-17 lat w Alior Bank + 450 zł dla rodzica!

alior xiaomi promocja konto dla dziecka
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Alior Bank dba także o nastolatków! Teraz oprócz świetnej promocji konta dla dorosłych, w której możemy odebrać łatwe 450 zł w gotówce uruchomił także promocję dla kont dla dzieci w wieku 13-17 lat, w której w bardzo prosty sposób możemy zgarnąć opaskę Xiaomi Smart Bank 7 NFC o wartości 300zł dla naszych pociech całkowicie za darmo!

Kto może skorzystać z promocji?

Tak jak wcześniej wspomniałem, promocja obejmuje konta dla nastolatków w wieku 13-17 lat. Po otwarciu konta dla dorosłego z premią 450 zł (jeśli już takowe macie – będzie szybciej) w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej do 30.06.2023 składamy wniosek o Konto Jakże Osobiste Dla Młodych (w wieku 13-17 lat) wraz z kartą debetową.

Promocja obejmuje dzieci, które w ciągu ostatnich 2 lat od złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w Alior Bank. Podczas wnioskowania o rachunek konieczne będzie zaznaczenie zgód marketingowych.

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 450zł premii!

Wnioskuj o konto dla dziecka z darmową opaską Xiaomi po aktywacji konta rodzica!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać opaskę Xiaomi?

Po założeniu rachunku w pierwszych 40 dniach od jego otwarcia konieczne będzie wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty za pomocą karty do konta dla dziecka oraz zasilenie tego rachunku kwotą min. 500 zł w formie jednego wpływu.

W kwestii transakcji – wszelkie standardowe płatności będą zaliczone. Bank wyklucza jedynie niektóre specyficzne operacje, jak np. zakłady bukmacherskie czy przekazy pieniężne.

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 450zł premii!

Wnioskuj o konto dla dziecka z darmową opaską Xiaomi po aktywacji konta rodzica!

W jaki sposób odbiorę opaskę?

Po spełnieniu warunków promocji otrzymamy SMSem na numer telefonu dziecka specjalny kod uprawniający do odbioru opaski Xiaomi w sklepie mi-home.pl za darmo. Kod zostanie przesłany w ciągu 60 dni od spełnienia ostatniego warunku.

Co z promocją dla rodzica (premia 450 zł)?

Oczywiście jeśli jesteś rodzicem i nie masz konta w Alior Banku – możesz je założyć przez wysłaniem wniosku o otwarcie rachunku dla dziecka. To okazja na świetny dodatkowy zarobek. W obecnej promocji Konta Jakże Osobistego dla dorosłych do odebrania jest aż 450 zł łatwej premii!

Czy Konto Jakże Osobiste Dla Młodych jest darmowe?

Prowadzenie konta oraz karty debetowej do niego w przypadku konta dla młodych jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za wypłatę z bankomatu (5 zł od wypłaty) – chyba że będą to bankomaty własne Alior Banku, gdzie prowizja oczywiście nie jest pobierana lub też bankomaty Euronet, w przypadku których kwota prowizji jest zredukowana i wynosi 2,50zł od wypłaty.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją!

Regulamin promocji “Bankuj Smart”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Opaska Xiaomi Smart Bank 7 NFC o wartości 300zł po założeniu konta dla dziecka 13-17 lat w Alior Bank + 450 zł dla rodzica!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X