alior xiaomi promocja konto dla dziecka
|

Opaska Xiaomi Smart Bank 7 NFC o wartości 300zł po założeniu konta dla dziecka 13-17 lat w Alior Bank + 450 zł dla rodzica!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Alior Bank dba także o nastolatków! Teraz oprócz świetnej promocji konta dla dorosłych, w której możemy odebrać łatwe 450 zł w gotówce uruchomił także promocję dla kont dla dzieci w wieku 13-17 lat, w której w bardzo prosty sposób możemy zgarnąć opaskę Xiaomi Smart Bank 7 NFC o wartości 300zł dla naszych pociech całkowicie za darmo!

Kto może skorzystać z promocji?

Tak jak wcześniej wspomniałem, promocja obejmuje konta dla nastolatków w wieku 13-17 lat. Po otwarciu konta dla dorosłego z premią 450 zł (jeśli już takowe macie – będzie szybciej) w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej do 30.06.2023 składamy wniosek o Konto Jakże Osobiste Dla Młodych (w wieku 13-17 lat) wraz z kartą debetową.

Promocja obejmuje dzieci, które w ciągu ostatnich 2 lat od złożenia wniosku nie posiadały konta osobistego w Alior Bank. Podczas wnioskowania o rachunek konieczne będzie zaznaczenie zgód marketingowych.

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 450zł premii!

Wnioskuj o konto dla dziecka z darmową opaską Xiaomi po aktywacji konta rodzica!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać opaskę Xiaomi?

Po założeniu rachunku w pierwszych 40 dniach od jego otwarcia konieczne będzie wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty za pomocą karty do konta dla dziecka oraz zasilenie tego rachunku kwotą min. 500 zł w formie jednego wpływu.

W kwestii transakcji – wszelkie standardowe płatności będą zaliczone. Bank wyklucza jedynie niektóre specyficzne operacje, jak np. zakłady bukmacherskie czy przekazy pieniężne.

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 450zł premii!

Wnioskuj o konto dla dziecka z darmową opaską Xiaomi po aktywacji konta rodzica!

W jaki sposób odbiorę opaskę?

Po spełnieniu warunków promocji otrzymamy SMSem na numer telefonu dziecka specjalny kod uprawniający do odbioru opaski Xiaomi w sklepie mi-home.pl za darmo. Kod zostanie przesłany w ciągu 60 dni od spełnienia ostatniego warunku.

Co z promocją dla rodzica (premia 450 zł)?

Oczywiście jeśli jesteś rodzicem i nie masz konta w Alior Banku – możesz je założyć przez wysłaniem wniosku o otwarcie rachunku dla dziecka. To okazja na świetny dodatkowy zarobek. W obecnej promocji Konta Jakże Osobistego dla dorosłych do odebrania jest aż 450 zł łatwej premii!

Czy Konto Jakże Osobiste Dla Młodych jest darmowe?

Prowadzenie konta oraz karty debetowej do niego w przypadku konta dla młodych jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za wypłatę z bankomatu (5 zł od wypłaty) – chyba że będą to bankomaty własne Alior Banku, gdzie prowizja oczywiście nie jest pobierana lub też bankomaty Euronet, w przypadku których kwota prowizji jest zredukowana i wynosi 2,50zł od wypłaty.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją!

Regulamin promocji “Bankuj Smart”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *