promocja mbank 470 konto oszczednosciowe
|

Zyskaj 470 zł z eKontem mBank w nowej promocji + oszczędzaj na 8%!

Masz 18-24 lat? Sprawdź specjalne warunki promocji mBank! Aż 500 zł łatwej premii!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kontynuację bardzo dobrej oferty zaproponował w ostatnich dniach mBank! Po założeniu eKonta osobistego i spełnieniu prostych warunków promocji możemy zgarnąć 470 zł w gotówce! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego- aż 8,0% w skali roku do kwoty 50.000zł. Promocja trwa do 27.09.2023.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.

Załóż eKonto mBank z premią aż 470zł + oszczędzaj na 8%!

UWAGA. Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”. Konieczne będzie także zaakceptowanie regulaminu promocji “Nagroda dodatkowa” – to 20zł premii więcej za otworzenie konta poprzez selfie lub e-dowód!

Uwaga: Jeśli trafiliście na tą stronę ze strony o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Premia w kilku częściach

Promocja konta osobistego mBank podzielona jest na kilka części. Kolejne premie będziemy otrzymywać za różne aktywności:

  • 150 zł – za otwarcie konta za pomocą selfie lub poprzez e-dowód
  • 20 zł – dodatkowa premia za rejestrację w promocji i otwarcie rachunku na selfie lub poprzez e-dowód
  • 100 zł + 2 x 50 zł – za spełnienie warunków aktywności na koncie
  • 100 zł – premia dla użytkowników, którzy założą konto w mBanku również swojemu dziecku

Warunki są tak naprawdę bardzo proste do spełnienia, a dokładną rozpiskę tego, co trzeba zrobić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie konto przedstawiam w specjalnie opracowanym terminarzu promocji.

Zgarnij pierwsze 150 + 20 zł

W celu odebrania pierwszej premii (150 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także, aby w miesiącu otwarcia rachunku lub miesiącu po nim następującym wykonać min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku. Dodatkowo otrzymamy jeszcze w tej transzy 20 zł, jeśli otworzyliśmy konto na selfie lub poprzez e-dowód (dodatkowa drobna promocja “Nagroda dodatkowa”).

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać pozostałe 300 zł dostępne w promocji rachunku mBank.

Premię 150 zł odbierzemy do końca czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla rachunku otworzonego w lipcu – do końca listopada). Warunkiem otrzymania tej premii jest również spełnienie poniższych warunków do otrzymania premii 100 zł + 2 x 50 zł (oczywiście bez tego dotyczącego konta dla dziecka – to jest opcjonalne).

Kolejne 100 zł do odbioru

Kolejne 100 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku (warunki identyczne jak dla premii 150 zł). Czas na wykonanie transakcji mamy do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premię otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (jeśli warunek spełnimy w sierpniu – premia wpłynie na konto do końca września).

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej (1000 zł wpływu i 8 transakcji kartą lub BLIKiem) – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Premię będziemy otrzymywać za każdym razem do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Dodatkowe 100zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100 zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Załóż eKonto mBank z premią aż 470zł + oszczędzaj na 8%!

Premia 100 zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy eKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 7zł). Wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów kwot powyżej 100 zł także są darmowe (wypłata kwoty poniżej 100 zł to koszt 2,50 zł od wypłaty).

Dodatkowa korzyść: 8,0% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 6,5 lub 8,0% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 50.000 zł. Wyższe oprocentowanie (8,0%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w lipcu z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca października).

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym”

Regulamin promocji „Nagroda dodatkowa”

Taryfa prowizji i opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *