bnp paribas - konto z premią - zarabiaj na bankach
|

Zgarnij łatwe 435 zł po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + 300 zł po otwarciu karty kredytowej!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa okazja od BNP Paribas! Tym razem zgarniemy 435 zł w gotówce po założeniu konta osobistego! Warunki promocji „Złapp premię” są naprawdę bardzo proste. W ramach oferty przewidziano 9000 promocyjnych wniosków.

Co ważne, całość wypłacana jest w gotówce, czyli w najlepszej możliwej formie! Pełna premia jest możliwa przy założeniu konta poprzez wideoweryfikację. Jeśli wybierzemy inną formę podpisania umowy – maksymalnie możemy odebrać 380 zł.

Dodatkowo trwa także oferta promocyjna karty kredytowej BNP Paribas, dzięki której zgarniemy kolejne 300 zł (polecam zacząć od założenia konta osobistego – wtedy możemy zgarnąć premię zarówno założenie konta, jak i później karty kredytowej).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 17.10.2023. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Jeśli zdecydujemy się na potwierdzenie tożsamości poprzez wideoweryfikację – będziemy mogli zgarnąć pełną premię 435 zł.

Rachunek możemy otworzyć także poprzez wizytę kuriera lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Wtedy jednak maksymalna do uzyskania premia to 380 zł.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier. Kartę musimy aktywować maksymalnie do 31.10.2023.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 435 zł!

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (55 zł w gotówce) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty maksymalnie do 31.10.2023.

Druga część premii

190 zł otrzymamy, jeśli w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:

  • Wykonamy przelewy na łączną kwotę min. 350 zł za pomocą bankowości elektronicznej (w przeglądarce lub aplikacji mobilnej),
  • Wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę,
  • Zalogujemy się min. 4 razy do aplikacji mobilnej banku (w 4 różnych dniach).

Przelew możemy wykonać zarówno w bankowości internetowej, jak i mobilnej.

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu głównie o zakładach bukmacherskich, brokerach ubezpieczeniowych i instytucjach finansowych (wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Przelewy BLIK na telefon wliczają się!

Trzecia część premii

Kolejne 190 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki konieczne do otrzymania pierwszych 190 zł oraz w kolejnym miesiącu:

  • Wykonamy min. przelewy na łączną kwotę min. 350 zł za pomocą bankowości elektronicznej (w przeglądarce lub aplikacji mobilnej),
  • Wykonamy min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę,
  • Zalogujemy się min. 4 razy do aplikacji mobilnej banku (w 4 różnych dniach).

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danego warunku. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii, będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. dnia miesiąca) – czyli do końca sierpnia 2023 w przypadku kont aktywowanych w lipcu. Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić. Uzupełnienie danych będzie konieczne przy przyznaniu pierwszej (opcjonalnej) premii 55 zł oraz drugiej premii 190 zł (trzecia premia zostanie zaakceptowana automatycznie).

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 435 zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji – wrzesień 2023

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji – październik 2023


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Złapp premię”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *