citibank promocja karty kredytowej 1200 2
|

WOW! Citibank podbija stawkę! Aż 1200 zł w najnowszej promocji karty kredytowej! Krótka karencja i historyczny REKORD!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank podbija stawkę! Do tej pory oferował atrakcyjne 900 zł w promocji karty kredytowej – a tu proszę – aż 1200 zł, z czego aż 900 zł w gotówce! Kolejne 300 zł odbierzemy w punktach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych np. na bony do Circle K czy Empik. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku, bo okres karencji jest śmiesznie krótki (lipiec 2023)! Polecam także zapoznanie się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 500zł w gotówce. Łącznie to aż 1700zł łatwej premii!

Ta promocja wymaga wydawania min. 2000 zł miesięcznie, aby uzyskać maksymalną premię. Jeśli szukasz prostszej oferty z atrakcyjną nagrodą – sprawdź koniecznie promocję karty kredytowej Citibank z zegarkiem Garmin o wartości 700 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.07.2023 (także okres karencji jest wręcz symboliczny). Posiadanie konta osobistego w Citibank nie wyklucza z udziału w promocji karty kredytowej. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Ilość wniosków jest mocno limitowana – tylko 1000! Warto spieszyć się z podjęciem decyzji o udziale w promocji! Co prawda planowo oferta trwa do 30.09.2023, ale patrząc na tak małą pulę – na pewno skończy się grubo przed czasem!

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

W ciągu 10 dni od złożenia wniosku o kartę konieczne będzie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Dokumenty przesyłamy za pomocą specjalnej strony banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską. Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

Jakie warunki muszę spełnić – pierwsze 300 zł

Po otrzymaniu karty przez Pocztę Polską musimy ją aktywować w bankowości internetowej lub mobilnej oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. W tym czasie konieczna będzie także rejestracja w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez tą stronę internetową.

W celu otrzymania 24000 punktów wymiennych na bony o łącznej wartości 300 zł konieczne będzie jeszcze wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 2000 zł w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu założenia karty kredytowej. W ciągu 30 dni od spełniania warunków otrzymamy wiadomość o przyznaniu nagrody w bankowości elektronicznej Citibank. Następnie w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości zostaną naliczone punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty po pojawieniu się na stronie programu będą ważne przez 9 miesięcy.

Jeśli będziemy z kolei wydawać miesięcznie nie kwotę min. 2000,00 zł, tylko pomiędzy 500,00 zł a 1999,99 zł – premia zostanie każdorazowo pomniejszona o połowę, czyli jeśli taka sytuacja będzie występować co miesiąc – zamiast 300 zł w bonach otrzymamy łącznie 150 zł.

Jak widzisz, ta promocja wymaga wydawania 2000 zł miesięcznie, aby uzyskać maksymalną premię. Jeśli szukasz prostszej oferty z atrakcyjną nagrodą – sprawdź koniecznie promocję karty kredytowej Citibank z zegarkiem Garmin o wartości 700 zł.

Jakie warunki muszę spełnić – kolejne 900 zł

Czas na crème de la crème, czyli 900 zł w gotówce. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? Wystarczy płacić miesięcznie kartą kredytową wydając 2000 zł w kolejnych 8 miesiącach. Otrzymamy za to 8 razy po 100 zł (za spełnienie warunków w każdym miesiącu odrębnie). W kolejnym miesiącu (czyli ostatnim miesiącu promocji) wystarczą transakcje na kwotę 500 zł, aby zgarnąć maksymalną premię za ten miesiąc, czyli 100 zł.

Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu! Co ważne, nie będą zaliczone transakcje zwrócone (jeśli np. dokonaliśmy zwrotu jakiegoś towaru w sklepie).

Jeśli będziemy z kolei wydawać miesięcznie nie kwotę min. 2000,00 zł, tylko pomiędzy 500,00 zł a 1999,99 zł – premia zostanie każdorazowo pomniejszona o połowę, czyli jeśli taka sytuacja będzie występować co miesiąc – zamiast 900 zł w gotówce otrzymamy łącznie 450 zł.

Każdorazowo premia wpłynie na nasz rachunek karty kredytowej, spłacając zadłużenie lub też nadpłacając naszą kartę.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – wrzesień 2023


Kiedy otrzymam premię?

Informacje o przyznawaniu nam kolejnych nagród będą pojawiać się w naszej bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie w ciągu 30 dni otrzymasz przelew lub też doładowanie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile w przypadku pierwszej części promocji.

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 26,35%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 1200 zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji karta kredytowa Citibank przez cały pierwszy rok jest całkowicie darmowa! Po roku sprawdźmy aktualne warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie karty. Obecnie opłata ta standardowo wynosi 12zł i możemy jej uniknąć, jeśli wykonamy transakcje na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 12 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *