Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 100zł za konto dla dziecka + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

100zł za konto dla dziecka + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

konto dla dziecka santander
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 100 zł! Dodatkowo po założeniu konta dla dorosłego zgarniemy łatwe 500zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać rodzice dzieci w wieku 7-17 lat, których to dzieci nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska. Promocja trwa do 6.08.2023 lub do wyczerpania puli 1000 wniosków.

Założenie konta dla dziecka

Przed założeniem konta dla dziecka konieczne będzie założenie konta dla dorosłego poprzez dedykowaną stronę promocji. To jednak dodatkowa korzyść, ponieważ zyskać możemy oprócz 100 zł za rachunek dla dziecka dodatkowe 500 zł za konto dla dorosłego!

Aby otworzyć konto dla dziecka w bankowości elektronicznej Santander klikamy kolejno: „Oferta banku” i „Konto dla dziecka i nastolatka”. Do otwarcia konta dla dziecka potrzebować będziemy jego dowód osobisty lub paszport (w przypadku dziecka poniżej do 13 lat).

W celu otrzymania nagrody 100 zł za konto dla dziecka konieczne będzie wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz EKK (elektroniczny kanał kontaktu). Jeśli zakładaliśmy ostatnio konto w Santander – najprawdopodobniej zgody te mamy wyrażone (jednak warto to sprawdzić). Następnie do 6.08.2023 konieczne będzie zarejestrowanie się na stronie promocji.

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 100 zł za konto dla dziecka!

Jakie warunki są konieczne do spełnienia?

Warunki konieczne do spełnienia po założeniu konta dla dziecka będą się różnić w zależności od tego, w jakim wieku jest dziecko. I tak:

W przypadku dziecka w wieku 7-12 lat konieczne będzie:

– do 6.08.2023 złożenie wniosku o konto dla dziecka (konieczne wyrażenie zgody na kontakt z naszym dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym)

– do 20.08.2023 wykonanie przez dziecko min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka.

W przypadku dziecka w wieku 13-17 lat z kolei musimy wykonać następujące czynności:

– do 6.08.2023 złożenie wniosku o konto dla dziecka wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej (konieczne wyrażenie zgody na kontakt z naszym dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym)

– do 20.08.2023 wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka (lub BLIK) oraz min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej dziecka przez dziecko (swoim loginem i hasłem).

Załóż Konto Santander z premią 500 zł i oszczędzaj na 6%!

Dodatkowo zyskaj 100 zł za konto dla dziecka!

Odbiór premii 100 zł za konto dziecka

Po spełnieniu powyższych warunków premia 100 zł zostanie wypłacona na konto dziecka do 31.08.2023.

W promocji obowiązuje limit 1000 promocyjnych wniosków! Informacja o ewentualnym wyczerpaniu puli pojawi się na stronie promocji.

Czy konto dla dziecka w Santander jest darmowe?

Prowadzenie rachunku dla dziecka jest zawsze całkowicie darmowe. Dla dziecka 7-12 lat karta debetowa do rachunku będzie bezpłatna bez konieczności spełniania żadnych warunków. Z kolei w przypadku dzieci w wieku 13-17 lat karta będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania nią min. 1 płatności miesięcznie (lub BLIK) – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł. Co ważne, wszystkie wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach są darmowe!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Pierwsze konto z kartą i bonusem 100 zł”

Dokument dotyczący opłat


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
100zł za konto dla dziecka + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X