Bezwarunkowo darmowe konto i nawet 600 zł premii w promocji Citibank + oszczędzaj na 7,1%!
|

Bezwarunkowo darmowe konto i nawet 600 zł premii w promocji Citibank + oszczędzaj na 7,1%!

Czy dzisiaj możemy jeszcze mieć bezwarunkowo całkowicie darmowe konto osobiste, nie martwiąc się o opłaty za prowadzenie rachunku i karty debetowej? Okazuje się, że tak! CitKonto Citibank oferuje nam również pakiet dodatkowych korzyści bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Do tego produkt dostępny jest obecnie w dwóch świetnych promocjach – możemy zgarnąć do 600 zł w gotówce lub walizkę podróżną o wartości 329 zł oraz 65 EUR w gotówce!

CitiKonto Citibank – co oferuje?

Konto osobiste w Citibanku to nie tylko brak opłat za kartę oraz prowadzenie rachunku. Nie zapłacimy również nic za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu (każdy kolejny to koszt 5 zł) oraz wypłaty z bankomatów innych niż Citi, o ile zmieścimy się w limicie 4 wypłat w miesiącu (każda kolejna to koszt 8 zł). Oczywiście wypłaty z bankomatów Citibank są darmowe i nielimitowane!

Bank oferuje także korzystne rozwiązania walutowe w ramach konta walutowego, które możemy otworzyć równolegle w bankowości elektronicznej (jest bezpłatne). Transakcje będą za jego pomocą przewalutowywane bezpośrednio po kursie organizacji płatniczej Mastercard, co jest bardzo korzystne (brak dodatkowych prowizji).


Oferta z walizką o wartości 329 zł + 65 EUR

Ta okazja to prawdziwy hit ostatnich dni. Premia jest rekordowo wysoka i łatwa do zdobycia, a warunki jej uzyskania banalne!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz walizkę + 65 EUR!

Wystarczy spełnić tylko trzy warunki:

  • wykonywać płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie przez 3 miesiące,
  • wykonać min. 3 transakcje BLIK,
  • skorzystać ze zlecenia walutowego o wartości min. 500 zł.

To wystarczy, by cieszyć się nie tylko 65 EUR w gotówce, ale także walizką podróżną o wartości aż 329 zł!

Więcej o warunkach promocji z walizką + 65 EUR przeczytasz w odrębnym artykule na blogu!


Promocja z 600 zł premii w gotówce

Alternatywnie dostępna jest również promocja CitiKonta, gdzie cała premia jest wypłacana w gotówce. Wystarczy wykonać 3 transakcje BLIK na kwotę min. 300 zł oraz zlecenia walutowe o wartości min. 2000 zł, by cieszyć się premią 400 zł w gotówce!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 400zł!

Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na założenie karty kredytowej, będziemy mogli otrzymać nawet 200 zł w formie zwrotów za płatności kartą!

Szczegóły oferty CitiKonta CitiBank z premią do 600 zł znajdziesz w naszym odrębnym artykule na blogu!


Dodatkowa korzyść: oszczędzaj nawet na 7,1%!

Po założeniu CitiKonta będziemy mogli skorzystać z preferencyjnej opcji Twoja Lokata, oprocentowanej na 7,1% do kwoty 20.000 zł na okres 3 miesięcy.Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *