Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Bezwarunkowo darmowe konto i nawet 600 zł premii w promocji Citibank + oszczędzaj na 7,1%!

Bezwarunkowo darmowe konto i nawet 600 zł premii w promocji Citibank + oszczędzaj na 7,1%!

Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

Czy dzisiaj możemy jeszcze mieć bezwarunkowo całkowicie darmowe konto osobiste, nie martwiąc się o opłaty za prowadzenie rachunku i karty debetowej? Okazuje się, że tak! CitKonto Citibank oferuje nam również pakiet dodatkowych korzyści bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Do tego produkt dostępny jest obecnie w dwóch świetnych promocjach – możemy zgarnąć do 600 zł w gotówce lub walizkę podróżną o wartości 329 zł oraz 65 EUR w gotówce!

CitiKonto Citibank – co oferuje?

Konto osobiste w Citibanku to nie tylko brak opłat za kartę oraz prowadzenie rachunku. Nie zapłacimy również nic za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu (każdy kolejny to koszt 5 zł) oraz wypłaty z bankomatów innych niż Citi, o ile zmieścimy się w limicie 4 wypłat w miesiącu (każda kolejna to koszt 8 zł). Oczywiście wypłaty z bankomatów Citibank są darmowe i nielimitowane!

Bank oferuje także korzystne rozwiązania walutowe w ramach konta walutowego, które możemy otworzyć równolegle w bankowości elektronicznej (jest bezpłatne). Transakcje będą za jego pomocą przewalutowywane bezpośrednio po kursie organizacji płatniczej Mastercard, co jest bardzo korzystne (brak dodatkowych prowizji).


Oferta z walizką o wartości 329 zł + 65 EUR

Ta okazja to prawdziwy hit ostatnich dni. Premia jest rekordowo wysoka i łatwa do zdobycia, a warunki jej uzyskania banalne!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz walizkę + 65 EUR!

Wystarczy spełnić tylko trzy warunki:

  • wykonywać płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie przez 3 miesiące,
  • wykonać min. 3 transakcje BLIK,
  • skorzystać ze zlecenia walutowego o wartości min. 500 zł.

To wystarczy, by cieszyć się nie tylko 65 EUR w gotówce, ale także walizką podróżną o wartości aż 329 zł!

Więcej o warunkach promocji z walizką + 65 EUR przeczytasz w odrębnym artykule na blogu!


Promocja z 600 zł premii w gotówce

Alternatywnie dostępna jest również promocja CitiKonta, gdzie cała premia jest wypłacana w gotówce. Wystarczy wykonać 3 transakcje BLIK na kwotę min. 300 zł oraz zlecenia walutowe o wartości min. 2000 zł, by cieszyć się premią 400 zł w gotówce!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 400zł!

Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na założenie karty kredytowej, będziemy mogli otrzymać nawet 200 zł w formie zwrotów za płatności kartą!

Szczegóły oferty CitiKonta CitiBank z premią do 600 zł znajdziesz w naszym odrębnym artykule na blogu!


Dodatkowa korzyść: oszczędzaj nawet na 7,1%!

Po założeniu CitiKonta będziemy mogli skorzystać z preferencyjnej opcji Twoja Lokata, oprocentowanej na 7,1% do kwoty 20.000 zł na okres 3 miesięcy.Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Bezwarunkowo darmowe konto i nawet 600 zł premii w promocji Citibank + oszczędzaj na 7,1%!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X