citibank motorola karta kredytowa promocja 2
|

Tak łatwo jeszcze nie było! Smartfon Motorola E22 po założeniu karty kredytowej Citibank i wykonaniu 10 transakcji!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank powrócił z promocją karty kredytowej ze smartfonem w prezencie i znów zaskoczył wszystkich! Tym razem warunki są tak proste, jak nigdy dotąd! Wystarczy założyć kartę kredytową i wykonać nią 10 transakcji! Telefon, który otrzymamy to Motorola E22, której wartość przez Citibank wyceniana jest na 600zł. Do tego karta przez pierwszy rok będzie całkowicie darmowa!

Promocja posiada ograniczoną pulę wniosków. Oferta trwa regulaminowo do 30.09.2023, ale warto się spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z promocji! Jest JEDYNIE 250 promocyjnych umów. To bardzo niewiele! Z pewnością limit wyczerpie się przed czasem!

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank, dzięki której zgarniecie walizkę podróżną o wartości 329 zł oraz 65 EUR w gotówce! Jeśli wolicie tylko gotówkę, dostępna jest także ciekawa oferta CitiKonta z premią 400 zł + 200 zł moneyback!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.07.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie (w ciągu 10 dni roboczych) dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22!

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy aktywować bankowość internetową i mobilną oraz zalogować się do serwisu banku poprzez komputer lub telefon (aplikacja mobilna) najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Następnie musimy w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu założenia karty kredytowej wykonać nią 5 transakcji (dowolnych, w każdym z tych dwóch miesięcy). Mogą to być drobne transakcje, kwoty nie mają znaczenia!

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22!

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Następnie bank nada do nas przesyłkę z telefonem Motorola E22 w ciągu 60 dni – zazwyczaj jest to dużo szybciej.

Na telefon masz standardowe 24 miesiące gwarancji udzielonej przez producenta.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 26,35%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie telefon Motorola E22 możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22! 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – sierpień 2023


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową w ramach promocji przez cały rok. Następnie opłaty będą naliczane zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Obecnie w celu zwolnienia z opłat konieczne jest wykonanie nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu telefonu stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową lub telefonicznie. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *