Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Tak łatwo jeszcze nie było! Smartfon Motorola E22 po założeniu karty kredytowej Citibank i wykonaniu 10 transakcji!

Tak łatwo jeszcze nie było! Smartfon Motorola E22 po założeniu karty kredytowej Citibank i wykonaniu 10 transakcji!

citibank motorola karta kredytowa promocja 2
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank powrócił z promocją karty kredytowej ze smartfonem w prezencie i znów zaskoczył wszystkich! Tym razem warunki są tak proste, jak nigdy dotąd! Wystarczy założyć kartę kredytową i wykonać nią 10 transakcji! Telefon, który otrzymamy to Motorola E22, której wartość przez Citibank wyceniana jest na 600zł. Do tego karta przez pierwszy rok będzie całkowicie darmowa!

Promocja posiada ograniczoną pulę wniosków. Oferta trwa regulaminowo do 30.09.2023, ale warto się spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z promocji! Jest JEDYNIE 250 promocyjnych umów. To bardzo niewiele! Z pewnością limit wyczerpie się przed czasem!

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank, dzięki której zgarniecie walizkę podróżną o wartości 329 zł oraz 65 EUR w gotówce! Jeśli wolicie tylko gotówkę, dostępna jest także ciekawa oferta CitiKonta z premią 400 zł + 200 zł moneyback!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.07.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie (w ciągu 10 dni roboczych) dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22!

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy aktywować bankowość internetową i mobilną oraz zalogować się do serwisu banku poprzez komputer lub telefon (aplikacja mobilna) najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Następnie musimy w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu założenia karty kredytowej wykonać nią 5 transakcji (dowolnych, w każdym z tych dwóch miesięcy). Mogą to być drobne transakcje, kwoty nie mają znaczenia!

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22!

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Następnie bank nada do nas przesyłkę z telefonem Motorola E22 w ciągu 60 dni – zazwyczaj jest to dużo szybciej.

Na telefon masz standardowe 24 miesiące gwarancji udzielonej przez producenta.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 26,35%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie telefon Motorola E22 możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon MOTOROLA E22! 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – sierpień 2023


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową w ramach promocji przez cały rok. Następnie opłaty będą naliczane zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Obecnie w celu zwolnienia z opłat konieczne jest wykonanie nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu telefonu stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową lub telefonicznie. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Telefon z Kartą Kredytową Citi Simplicity”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Tak łatwo jeszcze nie było! Smartfon Motorola E22 po założeniu karty kredytowej Citibank i wykonaniu 10 transakcji!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X