Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!
|

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną pulę wniosków. Oferta trwa regulaminowo do 31.12.2023, ale warto się więc spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z promocji!

Jest JEDYNIE 250 promocyjnych umów. To bardzo niewiele! W poprzedniej edycji tej oferty pula wyczerpała się sporo przed czasem! Ale spokojnie, każdy, kto zdąży złożyć wniosek i spełni warunki – otrzyma swój zegarek Garmin!

Okres karencji jest bardzo krótki – jeśli nie mieliście karty kredytowej Citibank w tym roku – łapiecie się!

Alternatywnie dostępne są także inne promocje kart Citibank, z premią nawet 1200 zł, jednak na nieco bardziej skomplikowanych warunkach.

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank z premią 400 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.01.2023. Posiadanie innych produktów banku, np. konta osobistego, nie wyklucza z promocji! Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (spokojnie – chodzi tylko o przekazanie naszego adresu do wysyłki zegarka firmie, która będzie realizować tą usługę).

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Zrobimy to poprzez specjalną stronę internetową. Będziemy mieć na to 10 dni od momentu wysłania wniosku na stronie banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. W pierwszej kolejności oczywiście konieczna będzie aktywacja karty.

Następnie musimy w dwóch kolejnych miesiącach następujących po miesiącu założenia karty kredytowej wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 1000zł. Przykładowo, jeśli założymy kartę we wrześniu – transakcje musimy wykonać w październiku i listopadzie.

Jeśli spłacimy zadłużenie w terminie podanym na comiesięcznym wyciągu, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki promocji. Następnie bank nada do nas przesyłkę z zegarkiem Garmin Venu Sq w ciągu 60 dni – zazwyczaj jest to dużo szybciej.

Na zegarek jest standardowe 24 miesiące gwarancji udzielonej przez producenta.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 24,07%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie zegarek Garmin możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – wrzesień 2023

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – październik 2023


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową pod warunkiem wykonywania nią transakcji na kwotę min. 1000zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku naliczy się nam opłata 12zł. To i tak niewiele, biorąc pod uwagę wartość zegarka Garmin.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu zegarka stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ – edycja II”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *