Jesteś tutaj
Główna > Lokaty bankowe > Zyskaj 7,0% na lokacie w Getin Banku – recenzja produktu

Zyskaj 7,0% na lokacie w Getin Banku – recenzja produktu

getin lokata 2
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 4.8]

 PROMOCJA TRWA DO: 31.08.2022r.

Z uwagi na kolejne podwyżki stóp procentowych lokaty w końcu pozwalają zarobić! Jedną z najatrakcyjniejszych lokat na rynku jest Lokata na Nowe Środki w Getin Banku. Możemy zyskać nawet 7,0% w skali roku dla nowych środków! W związku ze sporym zainteresowaniem tym produktem postanowiłem, iż szerzej go zrecenzuję. Co ważne, oferta ta jest dostępna bez konieczności zakładania konta osobistego!

Obecna edycja promocji trwa tylko do 31.08.2022!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Getin Banku. Podczas wnioskowania o otwarcie depozytu konieczne będzie udzielenie zgód marketingowych.

Załóż Lokatę Na Nowe Środki w Getin Bank nawet na 7,0%!

Oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki

Oprocentowanie różni się w zależności, od tego, na jaki okres chcemy ulokować środki. Wysokość oprocentowania przedstawia się obecnie następująco:

  • 3 miesiące = 6,5%
  • 6 miesięcy = 6,5%
  • 12 miesięcy = 7,0%

Z uwagi na planowane kolejne podwyżki stóp procentowych a co za tym idzie prawdopodobne podwyżki oprocentowania lokat polecam skorzystanie z oferty na 6 miesięcy.

Jak złożyć wniosek o Lokatę na Nowe Środki?

Lokatę możemy otworzyć przez internet za pomocą dedykowanego linka.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota, jaką możemy ulokować na Lokacie na Nowe Środki to 5.000 zł.

Maksymalna kwota możliwa do ulokowania w ramach promocji na jednej lokacie wynosi 180.000 zł. Możemy maksymalnie założyć aż 5 takich lokat, co daje nam maksymalną kwotę 900.000 zł. Dla bezpieczeństwa radzę jednak nie przekraczać równowartości kwoty 100.000 EUR w związku z tym, że taki jest górny limit gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego dla pojedynczej instytucji bankowej.

Ile mam czasu na opłacenie lokaty?

Po złożeniu wniosku o otworzenie Lokaty na Nowe Środki musimy ją opłacić w ciągu 7 dni. Po tym terminie nasz wniosek zostanie unieważniony.

Załóż Lokatę Na Nowe Środki w Getin Bank nawet na 7,0%!

Ile zyskam?

Po kliknięciu w link bardzo łatwo możemy sprawdzić na stronie Getin Bank, jakie odsetki otrzymamy po zakończeniu lokaty. Pamiętajmy, że od kwoty zysku należy odliczyć tzw. podatek Belki (19% od zysku). Więcej o obliczaniu zysków z depozytów piszę w tym artykule.

Jak Getin Bank definiuje nowe środki?

W obecnej edycji promocji Getin Bank definiuje nowe środki jako nadwyżka nad saldo z dnia 02.08.2022.

Czy środki lokowane w Getin Bank są bezpieczne?

Oczywiście! Wszystkie środki lokowane w Getin Banku chronione są przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) aż do kwoty 100.000 EUR! Pieniądze na lokatach są więc w pełni bezpieczne. Więcej o zasadach działania BFG przeczytasz w tym artykule.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Lokata zakładana jest jako odnawialna. Oznacza to, że po okresie trwania lokaty zostanie ona odnowiona na nowych, prawdopodobnie gorszych warunkach. Z tego względu warto wyłączyć odnawialność lokaty po założeniu w jej ustawieniach bądź pamiętać o zerwaniu odnowionej lokaty po zakończeniu czasu trwania lokaty promocyjnej.

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki od lokaty zostaną naliczone w ostatnim dniu jej trwania.

Załóż Lokatę Na Nowe Środki w Getin Bank nawet na 7,0%!

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

W przypadku zerwania lokaty przed dniem jej zakończenia utracisz wszystkie wypracowane odsetki. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego.


Ostatnio popularne na blogu:

Zyskaj 7,0% na lokacie w Getin Banku - recenzja produktu

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Zyskaj 7,0% na lokacie w Getin Banku - recenzja produktu

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

jedenaście + 20 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X